Wpis z mikrobloga

Klątwa maciory ciąg dalszy.

Bawiłem się ostatnio na #6obcy zobaczyć z ciekawości, jakie osoby tam są. Poznałem trzy dziury, z którymi się oczywiście nie spotkałem.

-19 latka, która okazała się gruba i z kompleksami
-15 latka, która jest gruba i z kompleksami
-14 latka, która jest gruba i z kompleksami.

Czyli nie ma tam zwyczajnych ludzi bez kompleksów i problemów z nadwagą, jak wszędzie w internecie zresztą ¯\(ツ)/¯

#tinder #rozowepaski #wychodzimyzprzegrywu #cursepill #logikarozowychpaskow
  • 7
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: Szukasz w jednym z najgorszych możliwych miejsc i dziwisz się, że trafiasz na same brzydkie dziewczyny (z czego 14-15 latkę nazwałbym jeszcze dzieckiem). Według mnie to jasne, że w dzisiejszych czasach w miejsach gdzie NIE pokazuje się wyglądu oznacza to, że ktoś wygląda słabo. Jak ktoś jest ładny to siedzi na tinderze i instagramie a nie chatach ze zwyrolami.
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: jak są grube to niech schudną, to nie jest wcale takie trudne, bycie grubą to największa krzywda jaką może sobie zrobić młoda dziewczyna, całkowicie marnuje wtedy swój największy atut w relacjach damsko-męskich. Wyobrażacie sobie, że jakby prostymi ćwiczeniami i dietą dałoby się kontrolować swój wzrost to po tej Ziemi chodziłyby jacyś niscy mężczyźni, wiadomo nie każdy miałby tyle motywacji i samokontroli żeby być chadem 195, ale na pewno nie byłoby
  • Odpowiedz
@Pralko-suszarka: Pamiętam że kiedyś tam się dało nawet popisać (sam poznałem tam kiedyś dosyć spoko różowa). Ostatnio wszedłem z nudów, zobaczyć ci się zmieniło po latach to śmiało mogę powiedzieć że 98% ludzi tam ma coś z głowa xD
  • Odpowiedz