Wpis z mikrobloga

Jeśli to nie fake to mnie zdziwko złapało lekkie.
Spodziewałem się tego że Pol najczęściej pojawia się na kanale, ale tego że kopytnik z padlistą są częściej od Stanowskiego to już nie do końca. W sumie patrząc z drugiej strony, pomijając fakt że Borek i Smokowski to chamy, to im się nawet nie dziwię aż tak że nie chcieli innego podziału. Narracja Krzyśka była taka że oni nic nie robią i nie wymyślają nic nowego, a statystycznie byli częściej od niego na kanale.
Dodajmy do tego fakt że oni pojawiali się tylko w sportowych wydawnictwach, ewentualnie hejt parkach, a Stano łapał się tematów o wiele bardziej nośnych, głośnych, niepowiązanych ze sportem.

Więc w sumie nie dziwię się teraz chłopakom że nie chcieli uzależnić się od wyświetleń, bo jako że brali udział tylko w sportowych wydawnictwach i hejt parkach to z automatu byli na przegranej pozycji. Mogli od tego odejść, ale co wtedy z ideą kanału SPORTOWEGO? Więc moze robili mniej i byli mniej kreatywni, ale ostatecznie to w programach pojawiali się częściej od niego. Z tej perspektywy Ksiek jest pazerny na kasę, aczkolwiek tego że Borek ze Smokiem są egoistycznymi burakami nikt nie będzie teraz odrzucał.

I też się zastanawiam, bo Krzysiek mówił o tej rywalizacji. Na co liczył? Że Smokowski weźmie Gozdyrę, a Pol Rymanowskiego i będą swoje Stanowski&Mazurek kręcić? Bo z całym szacunkiem, ale na tematach sportowych to nie ma szans żeby robić takie liczby co Stano, a dodawanie kolejnych tego typu formatów psułoby już całkowicie ideę sportową materiałów. Proste że program z Mazurkiem i dziennikarskie Zero będą łapać o wiele większe zasięgi, bo to jedyne formaty które pozwalały na komentowanie a to Pandora Gate, a to Janoszek, a to innych politycznych akcji którymi żyła Polska.

Nie wiem, naprowadźcie mnie jeśli Stano miał coś innego na myśli, może po prostu wymyślanie czegoś innego i kontynuowanie bardziej tego co się zaczęło, ale wciąż bywali w odcinkach częściej niż on, Pol np. o prawie połowę częściej. Więc też moim zdaniem narzucał im albo zerwanie całkowicie z wizerunkiem kanału na którym głównym nurtem będzie sport, albo po prostu wiedząc że jest to niemożliwe do spełnienia, chciał się posłużyć statystyką wyświetleń tylko dla podwyżki, rzucając szereg korzystnych dla niego argumentów.

Porównałbym to do rajdu, gdzie startowały autka o maksymalnej mocy 1,4 (maksymalnie zasięgi dla tematów sportowych) a tu przychodzi Stano który ma bestię z 3.0 V6 i nie ma szans by przegrać.

No i na koniec dodam że dla samego sportu w KS cały Stanowski był niezmiernie ważny, na Najmana przychodziło 20 razy więcej osób niż na inne programy, więc zawsze jakiś ułamek z nich zostawał, odpalając a to program o MMA który się wyświetlił dzień póxniej na głównej, a to cokolwiek innego. Aczkolwiek no trochę zachwiało to moje spojrzenie na to wszystko.

#kanalsportowy
michalxd21 - Jeśli to nie fake to mnie zdziwko złapało lekkie. 
Spodziewałem się tego...

źródło: obraz_2023-11-11_203356765

Pobierz
  • 92
@Tacho_: ale czego ty nie rozumiesz i #!$%@? cie obchodzi gdzie ja pracuje? ty jebniety jestes? umowili sie na cos, stano poszedl po podwyzke, nie zgodzono sie, odszedl. nikt tu nie zrobil nic zlego.
w pracy tez mozesz pojsc po podwyzke i tez moga ci powiedziec, ze chyba z #!$%@? spadles i wtedy dajesz wypowiedzenie. jesli nie rozumiesz takich podstaw to nie mamy o czym rozmawiac. zegnam ( ͡º ͜
@Veldoran: o kilka lat za późno, o to mi chodzi. Od początku powinien tak zrobić, ale wszyscy byli łakomi, Stano na szybki start i użycie zasięgu KS, a reszta ekip na $$$. I teraz dzieci płaczą że się nie dogadują...
@Issac: jakie kilka lat jak ten kanal istnieje troche ponad 3,5 roku... druga sprawa stano nie byl pewny ze sie sprawdzi w prowadzeniu programow z tego co mowil on i pol to zostal do tego namowiony przez reszte ale pandemia i hejtparki rozruszaly ich w opor, wtedy jeszcze nie tylko on prowadzil te najciekawsze ale z kazdym tygodniem bylo widac ze robi to najlepiej z calej 4 i zaprasza najciekawszych gosci
wypowiedzenie za pytanie o podwyżkę? weź ty się rozpędź i ...


@Tacho_: idziesz do szefa po 4 latach po podwyzke. szef mowi, ze na umowie mieliscie tyle a tyle. ty mowisz, ze no czasy sie zmieniaja, ciezko pracujesz. on mowi, ze nie zgadza sie na podwyzke. co robisz?

ty jestes jakis uposledzony, czy o #!$%@? ci chodzi xD
w pracy tez mozesz pojsc po podwyzke i tez moga ci powiedziec, ze chyba z #!$%@? spadles i wtedy dajesz wypowiedzenie.


@Tacho_: ty #!$%@? debilu umiesz czytac?

gdzie ja napisalem, ze ktos ci daje wypowiedzenie idioto? xD napisalem, ze ty dajesz wypowiedzenie jesli odmawiaja ci podwyzki. #!$%@? naucz sie czytac najperw zanim zaczniesz sie rzucac.
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.