Wpis z mikrobloga

Jeśli to nie fake to mnie zdziwko złapało lekkie.
Spodziewałem się tego że Pol najczęściej pojawia się na kanale, ale tego że kopytnik z padlistą są częściej od Stanowskiego to już nie do końca. W sumie patrząc z drugiej strony, pomijając fakt że Borek i Smokowski to chamy, to im się nawet nie dziwię aż tak że nie chcieli innego podziału. Narracja Krzyśka była taka że oni nic nie robią i nie wymyślają nic nowego, a statystycznie byli częściej od niego na kanale.
Dodajmy do tego fakt że oni pojawiali się tylko w sportowych wydawnictwach, ewentualnie hejt parkach, a Stano łapał się tematów o wiele bardziej nośnych, głośnych, niepowiązanych ze sportem.

Więc w sumie nie dziwię się teraz chłopakom że nie chcieli uzależnić się od wyświetleń, bo jako że brali udział tylko w sportowych wydawnictwach i hejt parkach to z automatu byli na przegranej pozycji. Mogli od tego odejść, ale co wtedy z ideą kanału SPORTOWEGO? Więc moze robili mniej i byli mniej kreatywni, ale ostatecznie to w programach pojawiali się częściej od niego. Z tej perspektywy Ksiek jest pazerny na kasę, aczkolwiek tego że Borek ze Smokiem są egoistycznymi burakami nikt nie będzie teraz odrzucał.

I też się zastanawiam, bo Krzysiek mówił o tej rywalizacji. Na co liczył? Że Smokowski weźmie Gozdyrę, a Pol Rymanowskiego i będą swoje Stanowski&Mazurek kręcić? Bo z całym szacunkiem, ale na tematach sportowych to nie ma szans żeby robić takie liczby co Stano, a dodawanie kolejnych tego typu formatów psułoby już całkowicie ideę sportową materiałów. Proste że program z Mazurkiem i dziennikarskie Zero będą łapać o wiele większe zasięgi, bo to jedyne formaty które pozwalały na komentowanie a to Pandora Gate, a to Janoszek, a to innych politycznych akcji którymi żyła Polska.

Nie wiem, naprowadźcie mnie jeśli Stano miał coś innego na myśli, może po prostu wymyślanie czegoś innego i kontynuowanie bardziej tego co się zaczęło, ale wciąż bywali w odcinkach częściej niż on, Pol np. o prawie połowę częściej. Więc też moim zdaniem narzucał im albo zerwanie całkowicie z wizerunkiem kanału na którym głównym nurtem będzie sport, albo po prostu wiedząc że jest to niemożliwe do spełnienia, chciał się posłużyć statystyką wyświetleń tylko dla podwyżki, rzucając szereg korzystnych dla niego argumentów.

Porównałbym to do rajdu, gdzie startowały autka o maksymalnej mocy 1,4 (maksymalnie zasięgi dla tematów sportowych) a tu przychodzi Stano który ma bestię z 3.0 V6 i nie ma szans by przegrać.

No i na koniec dodam że dla samego sportu w KS cały Stanowski był niezmiernie ważny, na Najmana przychodziło 20 razy więcej osób niż na inne programy, więc zawsze jakiś ułamek z nich zostawał, odpalając a to program o MMA który się wyświetlił dzień póxniej na głównej, a to cokolwiek innego. Aczkolwiek no trochę zachwiało to moje spojrzenie na to wszystko.

#kanalsportowy
michalxd21 - Jeśli to nie fake to mnie zdziwko złapało lekkie. 
Spodziewałem się tego...

źródło: obraz_2023-11-11_203356765

Pobierz
  • 92
@michalxd21: kolejny wpis o bol dupska ze to kanal SPORTOWY

Nikt nikomu nie bronil zapraszac popularne osoby do hejtparkow. Mogli robic co chcieli z kim chca, tylko jakos tak wyszlo ze Smokowski jest beznadziejny a Borek jednak nie chcial.
@michalxd21: i to jest ciekawa dyskusja ( ͡° ͜ʖ ͡°)

Porównajmy ten przykład do innej branży. Czwórka mejwenów zakłada agencje marketingową. Umawiają sie na ten sam podział kasy i zaczynają pozyskiwać klientów. Po 4 latach sytuacja wygląda tak, że Stanowski ma 5 klientów, którzy przynoszą do firmy 1 mln, Smokowski 10 klientów z budżetem 200 tys., Pol 15 klientów z 190 tys. i na końcu Borek z
Stano zrobił show


@michalxd21: tak, ciągną ten "show" miesiącami, niby ustawka z Najmanem, wyśmianie go bo nie zamierzał przyjść, później Najman do HP dzwonił, wszyscy go wyśmiewali Borek najwięcej, koniec końców zrobili z Najmanem jakąś akcję i pili piwo, nagranie z tego gdzieś w sieci pływa
@michalxd21: co Wy w ogóle porównujecie?

Programy, gdzie wstawiony Borek siedzi po meczu z 5 innymi osobami i coś tam #!$%@? (jednorazówka do obejrzenia na live) albo dzwoni na chwilę, czy montowane, stałe, regularne formaty wymagające godzin pracy, ale mające miliony wyświetleń? Dziwnym zbiegiem okoliczności Borek i Smokowski akurat tego nie potrafili robić regularnie. Jak to w ogóle porównywać do pomeczowego studia?
@Tacho_: z jednej strony masz rację, z drugiej to można porównać do czegoś innego np. polityki. Partie sobie zbierają lokalnych, mniejszych działaczy, bo dzięki temu że są duże mogą mieć jeszcze większe wpływy i władze, a na czele jest kilku takich co jest co 2 dni w TV i udzielają wywiadów. PiS miał w zeszłej kadencji ponad 200 posłów dzięki czemu mieli taki polityczny monopol, a jesteś w stanie wymienić więcej
@michalxd21: Stanowski miał mniej odcinków, ale takie ślepe porównywanie na liczby bez analizy kontekstu, to jakby powiedzieć, że ten co rzadziej robi przerwy na papieroska w pracy, to na pewno efektywniej pracuje. Gość parał się w publicystykę a jego programy często wymagały dużego przygotowania merytorycznego - choćby te słynne materiały o Janoszek czy o uzdrowicielach. Jak to można porównywać do komentowania bieżących wydarzeń sportowych?

Dodatkowo zapominasz o tym, że Krzysztof wniósł
@michalxd21 może zróbmy też statystykę, kto ile minut przebywał w programoe ( ͡º ͜ʖ͡º) .

Nie jestem fanem Stanowskiego, ale jak rozumiem, jeden z jego głównych zarzutów dotyczył tego, że panowie mało angażowali się w prowadzenie programów - czy to Hejt Parków, czy autorskich audycji. I tu chyba dość oczywiste jest, że Stano robił tego dużo więcej - miał Dziennikarskie Zero, Stanowisko, program z Mazurkiem. A u
@michalxd21: kto jest bardziej wartościowy dla klubu piłkarskiego? Piłkarz, który wystąpił w 15 meczach w sezonie, ale dzięki niemu udało się te mecze wygrać, czy piłkarz który wystąpił w 30 meczach, ale nie miał znaczącego wpływu na końcowy wynik?

Statystka dotycząca ilości programów nie ma większego sensu, bo jeden program może wymagać więcej czasu i wysiłku niż 10 w których w 5 osób omawia się kolejny fatalny mecz reprezentacji.

Można Stana
@michalxd21: ale czy smokowskiemu i borkowi ktos bronil wymyslic i nagrywac nowe typy/filmy? no nie wlasnie. moim skromym zdaniem stanbowski ich tam mocno przerosl i ego tych dwoch cymbalow skonczylo KS jaki znamy. Szkoda tylklo Pola. Ciesze sie ze stanowski sie tak ladnie o Polu wypowiedzial w ostatnim filmie, bo mi jego troche szkoda bo biedny teraz stoi miedzy mlotem a kowadlem.
@michalxd21 #!$%@? wszystko, Reni jusis jak bardzo nieciekawym gościem by była to ze smokowskim miała na żywo 480(!) osób. Że stanoskim jaki by nie był każdy hejt park oglądało bardzo dużo osób. A od odsunięcia się Krzyśka było dużo hejtparkow, i całkiem ciekawi ludzie się pojawiali ale wszystkie te programy miały żenujące zainteresowanie i wyswietlenia