Wpis z mikrobloga

Wiecie co zauważyłem?

Bardzo boli niektórych sukces i popularność marszu niepodległości.
Obrzydzają, zniechęcają. Pokazują patologiczny margines na marszu w którym bierze udział olbrzymia liczba osób o różnych poglądach. Kiedyś organizowali prowokacje.
Gdy marsz stał się tradycją to chętnie by go przejęli i pewnie wszystkim z czasem obrzydzili.

No i będą niszczyć. Nie ma tak, żeby powstawały oddolne inicjatywy z sukcesem chyba, że na ich czele będzie lider którego łatwo skompromitować i z którym cała inicjatywa będzie kojarzona.

#marszniepodleglosci
  • 23
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

  • 1
@anonimek123456: @CosyGrave

Dlaczego po prostu nie dołączycie do marszu jak większość normalnych ludzi która chce uczcić niepodległość polski?

Jeżeli wam powyższe nie pasuje to dlaczego nie zrobicie swojego marszu w innym mieście lub na drugim brzegu Wisły?

Przez 8 lar rządów pisu (który krytykowałem jak leci) nie było żadnych problemów z marszem. Spokojnie pokazywałem mojej znajomej z Tunezji, która zawsze była pod wielkim wrażeniem.
Za wcześniejszych rządów platformy były prowokacje, podpalane
  • 0
@rafal-paszkowski:

Moja znajoma z Tunezji pełen podziw i szacunek.
Największy zgrupowanie ludzi (zewsząd o różnych poglądach i funkcjach społecznych) w Polsce odbywające sie cyklicznie mimo olbrzymich wysiłków by skompromitować i obrzydzić to ludziom (pamiętny prowokator z GW umalowany na murzyna).

Jednak postkomunistycznym elitom coś nie w smak, a szczególnie neolewicy.

Pytanie dlaczego?
@anonimek123456:

To nie margines. To standard.

To już nawet nie ma znaczenia. Problemem są organizatorzy. Gdyby to był marsz organizowany przez kancelarię prezydenta z wieloletnią, ponadpodziałową (czyt. Czy prezydent z po, PiS czy SLD organizuje i nie ma politycznych wystąpień*) tradycją i zdarzałyby się tam #!$%@? jednostki no to smutna sprawa, ale rozumiem. Problem w tym marszu jest taki, że on jest organizowany przez #!$%@? jednostki i tylko przypadek sprawił, że