Wpis z mikrobloga

Dosięga mnie już frustracja z Play. Zawsze, ale to zawsze jak jest weekend albo dzień wolny to nie ma internetu albo zrywa go co minutę. To, że dzisiaj nie będzie byłam pewna już wczoraj. Bo nastąpiło combo. Sobota i sklepy zamknięte.

Dzwonię do nich. Informacja jaką od nich uzyskuję, to że awaria jest w całym kraju. Czasem działa, czasem nie. Na pytanie czy tylko tyle ma pani do powiedzenia pada odpowiedź, że tak.

W UPC jak tylko wiedzieli skąd się dzwoni, to była informacja, że jest problem i czas na jego rozwiązanie. Tutaj nie. Zbycie, jak brzęczącej muchy.

Oni awarie mają co tydzień jak ludzie w domu siedzą xD

Też dosięgła Was ta pseudo ogólnopolska awaria?

#play #upc #telekomunikacja
  • 10
Byłam w UPC jakieś 17 lat i przejął je jakieś dwa miesiące temu Play. Wtedy zaczęły się problemy.


@magnes125: Hmm myslalem ze mowisz o telefonie.

Jesli chodzi o internet stacjonarny to w UPC jestem spokojnie ponad 15 lat. Zadnych problemow.
@magnes125 predkosc internet na umowie do 750mb/s. Prędkość rzeczywista (po wifi) 15mb/s. Ja rozumiem że jest tam magiczne "do" i że po wifi to może być różnie i nie powinienem tak mierzyć ale to co robi Play to przegięcie i nie wierzę w tak drastyczne spadki tylko z tego powodu
@kilo-bravo Nie mam ochoty na Orange. Nie mam też pociągniętego światłowodu z Orange. Mam opcjonalnie Netię. Był w poniedziałek technik z Play i sprawa załatwiona, ale obsługa w Play to żart xD