Wpis z mikrobloga

Kiedy lewactwo ma dziesiątki tych swoich marszy równości z różnymi osobiszczami obnażającymi się przed dziećmi to jest wszystko ok.
Kiedy polscy patrioci mają jeden w roku marsz, w którym świętują niepodległość Polski to już im się nie podoba.

Ot, wolność, równość, demokracja wg lewicowych faszystów.

#marszniepodleglosci #4konserwy #marsz #dzienniepodleglosci #polska #bekazlewactwa #bekazneuropy
damienbudzik - Kiedy lewactwo ma dziesiątki tych swoich marszy równości z różnymi  os...

źródło: marsz_niepodleglosci

Pobierz
  • 47
@opk20: większość osób nie ma nic do marszu ale do niektórych środowisk które odpowiadają za organizacje. Te osoby dość często dzielą społeczeństwo zamiast je jednoczyć bo ostatecznie jakby nie patrzeć wszyscy jesteśmy Polakami niezaleznie od pogladow orientacji placi czy przekonań świato poglądowych. I jakby z tego marszu zniknęły środowiska które które są kojarzone z neo faszystami to aprobata była by ponad 90%.
@john_transvolta: no chyba nie większość marszy równości ma hasła typu "kochajmy sie", "akceptujmy sie" itp. itd.. Natomiast marsze na 11 listopada mają hasła pod tytułem precz z tymi i tamtymi więc jednak nie do końca. I mówię tu w szczególności o organizatorach bo w śród ludzi zawsze znajdą się czarne owce i nie ma co generalizować. Ogólnie jakby marsz na 11 listopada był pod hasłem kochajmy Polskę łączny sie itd. to
@MichaelR: no chyba tak, idealnie opisales skrajnosci czyli skrajna lewice i prawice, ciezko ci przyznac mi racje, bo niewiele w zyciu widziales, ale bylem na wielu marszach rownosci jak i 11 listopada i bede twierdzil, ze opis odpowiada marsza rownosci jak i niepodleglosci ;) widzialem rozowolosych pokemonow rozbijajacych lusterka w przyapdkowych samochodach jak i lysych sebkow ze swastyka na czubku glowy
@john_transvolta: jak napisałem i tu i tu znajdą się jednostki które przyszły "głosić" swoje przekonania kamieniem, stłuczona szybą itd.. ja natomiast mówię pod jakimi hasłami są organizowane tego typu imprezy. I jakby marsz na 11 listopada były organizowane pod hasłami które mają za zadanie jednoczyć to po prostu było by lepiej. I rozumiem że 11 listopada większością osób jakie tam są to zwykli Polacy z rodzinami chcący świętować nasze święto. Nie