Wpis z mikrobloga

Taki ndajnik bluetooth ogarnie mi nauszne słuchawki bezprzewodowe z Pepco za 50 zł? Mam już coś takiego ale dość stare i sterowniki nie są akceptowane przez Ubuntu. Chciałbym sobie ogladać z komputera biurokowego (nie laptopa), na słuchawkach bezpreowodowych ponieważ mam już ich więcej niż przewodowych, a przewodowe są dość stare więc niedługo pewnie je wyrzucę. Dziękuję za pomoc.

#bluetooth #technologia #usb #sluchawki #komputery
Poludnik20 - Taki ndajnik bluetooth ogarnie mi nauszne słuchawki bezprzewodowe z Pepc...

źródło: 444Zrzut ekranu z 2023-11-11 08-15-01

Pobierz
  • 22
  • Odpowiedz
  • 0
@Poludnik20: przy tym bluetoothie na USB, który mam była płytka CD, w sumie to mogę ją znaleźć, ale na niej nie jest nic napisane – żadna firma, żaden model – więc nie wiem jak szukać sterowników w sieci. Na nadajniku jest jedynie napisane „bluetooth”.
  • Odpowiedz
@Poludnik20 miałem kiedyś dosłownie tego samego dongla do podpięcia głośnika i działało różnie. Czasami rozłączał co chwilę a czasami chodził godzinami bez problemu. Imo lepiej parę złotych dopłacić i mieć święty spokój
  • Odpowiedz
  • 1
@darek-jg: to prawda, ale powiem Ci, że oprócz dwóch małych, że tak powiem syfków – bo sprzedali je ojcu lokalni pseudospece od IT z prowincjonalnych sklepików (bez mojej wiedzy), to wszystko na tym Ubuntu mi się łączy bez grzebania w repozytoriach. Właśnie ostatni raz kiedy władałem płytę CD by jakiś sprzet zaczął działać to były czasy Windowsa czyli więcej jak dekadę temu.
  • Odpowiedz