Wpis z mikrobloga

#uslugisocjalne Bardzo dobre słuchawki z Pepco za 40 złotych. W Action są takie same sygnowane marką Grundig 20 złotych droższe :) Ale w Action są też inne, również nauszne Grundiga za 4 dyszki. Z tymi ze zdjęcia nie rozstaje się od dwóch tygodni. Zrobiłem sobie nawet „pokrowiec” z małego pudełka które znalazłem w koszu przy paczkomacie, okleiłem je taśmą by wzmocnić i włożyłem do czarnego worka a la na buty do szkoły (w niedżałowanym Tesco takie wroki były za 50 groszy, kupiłem sobie ich więcej, no i mam do dziś). Miała być taka ochrona przed zgniecieniem słuchawe gdy będą w plecaku. Jednak z biegiem dni widzę, że jest to zbędne. Bateria, przynajmniej na razie jeszcze nigdy się nie rozładowała poza domem, więc cały czas je miałem na sobie. Mieszczą się też w kieszeni standardowego płaszcza czy kurki „za pupę”. Polecam dobry sprzęt. Jeśli kochacie radio, to jest kapitalna sprawa.

#radio #sluchawki #pepco #muzyka #talkradio
Poludnik20 - #uslugisocjalne Bardzo dobre słuchawki z Pepco za 40 złotych. W Action s...

źródło: Pepcosluchawkibezprzewodowe

Pobierz
  • 17
@Poludnik20: co do mikrofonu, w nich no to z moich testów – telefonowałem z nich dwukrotnie. Raz jeszcze przed zakupem, na sklepie – telefonowałem na infolinie Play no i Konsultant mówił, że mnie słyszy, pytałem nawet o jakąś konkretną taryfę i odpowiadał, więc słyszał. Drugi test był w autobusie no i było gorzej, rozmówczyni twierdziła, że nie bardzo mnie słyszy. Zatem na telefonie z nich raczej bym nie stawiał.
Wypowiedzi na wykopie nie mają sensu z uwagi, że i tak mój post zostanie skasowany więc #!$%@?ć bielika i moderację XD
Podzieliłbym się informacją o zajebiasczych słuchawkach ale jestem obecnie poirytowany tak bardzo, że sram na ten portal xD
@Poludnik20: przez ponad 10 lat korzystałem z przewodowych słuchawek Sony MDR–V150, no i w sumie oprócz za długiego przewodu z którym nie widaomo było co zrobić, to już się do nich przyzwyczaiłem. Jednak nauszniki się już tak wytarły, że nie dość, że widać białą gąbkę to drapią. Nowe nauszniki kosztują 30 złotych + wysyłka czyli wyjdzie to samo. Same całe nowe słuchawki kosztują ok 80 złotych. Te sony nie są składane,