Wpis z mikrobloga

No prosze, kto by sie spodziewal, ze Borek to debil, buc z ogromnym ego, ktory nie dopuszcza zeby ktos w JEGO FIRMIE ZARABIAL WIECEJ NIZ ON SAM.

Zycze mu zeby z podkulonym ogonem wrocil do Polsatu do budki komentatorskiej bo to jedyne co mu jako tako wychodzi.

Najwiekszym rozczarowaniem dla mnie jest akurat Smokowski, za czasow plus ligi i LM lubilem jego duet z Twaro W KS zobaczylem jak typ jest mialki i w sumie to ma niewiele ciekawego do powiedzenia, wszystkie jego formaty byly nudnei nijakie, nikt tego nie chcial ogladac, za to ego nie mniejsze niz Boras. Niech gina, tylko Pola szkoda ze tam zostal.

#kanalsportowy #stanowski #kanalbekowy #borek
  • 4
@elmerski-fudski: a ja mam wrażenie że tu nikt się nie miał specjalnie napracować, miał być luźny projekt a potem niektórzy zaczęli oczekiwać od innych większego zaangażowania, ale zapewne nie takie były ustalenia. Jakby dla powyższej trójki to Borek był problemem to on by wyleciał. Po prostu im nie zależy żeby aż tak nakręcać tam wyświetlenia. Im bardziej odpowiada format Meczyków, tylko z różnymi sportami, przyjść pogadać, gdzieś czasem zadzwonić, zaprosić jakiegoś