Wpis z mikrobloga

tymczasem ten sam Stanowski prawie co program cisnął po Wiśle, Błaszczu i Wujasie a sam matkę wcisnął do swoich spółek jako księgową.


O unikaniu 711 nie wspominam gdy walił w przygłupów jak Janoszek czy Kapela


@xDawidMx: a nie to spoko w takim razie. Cofam co pisałem, mejweni gituwa. Mogli jeszcze jej unsuba dać!
na pewno tak było, bo stanowski tak mówi XD


@deziom: Nie no, jest oczywiście jak burek mówi i jak masz spółkę to musisz z nim konsultować czy mozesz sprzedać swoje akcje. A tak w ogóle to nie możesz zarabiać więcej niż on.No i tak jak stanoski, jeżeli chodzi o biznes to twoja wiedza to zaledwie poziom podstawówki bo na ulicy w dębicy inaczej się ludzie zachowują i podanie ręki jest ważniejsze
to sciema. Nawet jesli takie dali wytlumaczenie to chodzi zeby osoba zwiazana ze stanowskim nie miala dostepu do danych wrazliwych


@typowy_lobuz: Hmm przecież takie dane może mieć na zawołanie każdy z nich chyba nieprawdaż? Czy coś źle myślę i ona mogła mieć dostęp do jakichś dodatkowych danych?
wszystkie faktury? Jak Stanowski po odejsciu miałby mieć dane?


@typowy_lobuz: a kto powiedział stanowskiego, że po odejściu miała zostać? Dla świętego spokoju jednak sprawdziłem, ile mniej wiecej czasu temu to było. No i faktycznie, mecz Barcelona Mallorca był 26 września. Czyli 2.5 miesiąca temu to już tam z tym odejściem na grubo było. A miałem wrażenie, że tą matkę zwolnili sporo wcześniej. Więc okej, pewnie masz rację i w sumie dzięki
takie szpile oni sobie wyciągają że "nigdy się nie lubili" itd. Na poczatku na pewno sobje wyjafali z dziubków a potem jak przyszła kasa to się po prostu pożarli


@typowy_lobuz: a to u nas w kraju akurat standard :)