Wpis z mikrobloga

Pierwszy raz robie post o tym co ktoś #!$%@? tutaj, ale aż nie wytrzymie xD

Bądź spełniony zawodowo. Z postu wynika iż bogaty, kulturalny oraz posiadający super partnerkę. Randomowy femonoid się #!$%@? ze jesteś niski xD

Ja #!$%@?, niektóre z #rozowepaski maja naprawdę gadzie mózgi. Fred z chłopaków nie płaczą miał racje. Niektóre nadają się tylko aby założyć homonto i orać pole xD

A wam nieliczne różowe które nie myślą gadzim mózgiem błogosławię xD

#p0lka
Pobierz Zoriuszka - Pierwszy raz robie post o tym co ktoś #!$%@? tutaj, ale aż nie wytrzymie ...
źródło: IMG_2577
  • 9
@Zoriuszka: To jakaś forma /metoda odreagowania babskiej zazdrości.
Jako bardzo młody człowiek (a to było ~40 lat temu!) chodziłem z fajną laską. Sympatyczna, "zadbana", może nie super top intelektu i urody, ale ciepła - a nie "ciepłą klucha". No i pewnego dnia "nie, no wiesz koniec". OK, zapłakałem, wypiłem, przyjąłem na klatę. Nadal byliśmy w kręgu towarzyskim - ona wyszła za mąż, wyjechała do NY. Potem się rozwiodła i dzwoniła parę
@Zoriuszka: Niektóre różowe są tak #!$%@? od rzeczywistości, że to hit.
Mądrości, które już widziałem:
-Żeby wyglądać jak henry cavill trzeba raz w tygodniu chodzić na basen i jeść jogurt od czasu do czasu, ale nie żyć siłownią, bo kobiety nie lubią zbytnio umięśnionych pokroju ludzi, którzy ćwiczą parę razy w tygodniu i dbają przesadnie o dietę (z języka różowych na nasz, sterydziarze którzy na cyklu to się chyba urodzili).
-Różowe