Wpis z mikrobloga

#hotelparadise Malu i Mervin-historia rozstania,obecnie nawet nie mają z sobą kontaktu,Malu nie ma siły na kontakt z nim
a w wywiadzie naście razy ,,gdzieś tam '' jakby gdzieś tam''
i szczerze ona ma naprawdę problem z sobą i nie rozumiem o co się czepia Marvina
https://cozatydzien.tvn.pl/programy/hotel-paradise-7-mallu-z-hp-wyjawila-czy-jest-z-marvinem-takiej-historii-fani-sie-nie-spodziewali-st7428596
  • 13
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

@Amikamamy: ktoś już pisał, że ona się szykuje na drugą Wikę...
Współczuje jej bo serio ma problemy, i taki skok popularności i hejtu może źle się dla niej skończyć ( w mojej opinii)...
  • Odpowiedz
  • 1
Współczuje jej bo serio ma problemy, i taki skok popularności i hejtu może źle się dla niej skończyć


@KwasneMleko: podpisuję się pod twoimi slowami,chciaż jak słuchałam jej wywiad to nie wiem czy jej współczuć czy popukać jej w czółko
z tego co ona mu zarzuca czyli ,,nadmiar miłości,tkliwości,okazywania uczuć
to ona powinna sobie znaleźć partnera ,,tatuśka'' który ma życie ułożone i żyje według grafiku
-czas na prace ,czas na s--s,czas
  • Odpowiedz
@Amikamamy: Dobrze, że Marvin uwolnił się z tej toksycznej relacji. Chlopak się wypalał psychicznie. Karolina zamęczała go tą grobową atmosferą, którą stwarzała podczas tych swoich smutnych seansów po każdej awanturze z kapelusza czyli o nic. To dołowanie mogło doprowadzić go do depresji. Teraz będzie mógł cieszyć się życiem i młodością.
  • Odpowiedz
@Amikamamy: szkoda mi tej Karoliny, życzę jej żeby sobie poukładała życie. Z doświadczenia wiem, że jak się odstawi związki na jakiś czas żeby popracować nad swoją psychiką to później jest o wiele wiele łatwiej.
  • Odpowiedz
@Amikamamy: karolina szanuje gości, którzy ja nie szanowali. O gościu, który ja wiązał, wkładał różne rzeczy i spełniał na niej swoje fantazje seksualne opowiadała z sentymentem. Marwin, który ja szanował i coś do niej czuł, był dla niej dzieciaczkiem jego uczucie odbierała jako słabość. Nawet Kori jak weszła uszata to jak opowiadała o uczestnikach to mowila, ze mallu ma problemy psychiczne, żeby na nia uważać. Także tam musiala grubiej odwalac
  • Odpowiedz
  • 1
@wiemcojest5: @heheszka2 -też jej tego życzę,
ale czy ona chce coś w sobie zmienić? odnoszę wrażenie ,po tym co widzieliśmy i po jej wywiadach że zdecydowanie nie ,jej tok myślenia idzie w jednym kierunku
,,ja mam rację ,ja wiem najlepiej bo byłam w kilku związkach,ja znam życie ,ja wiem najlepiej jak to zrobić''
a po obejrzeniu wywiadu z Mervinem przed chwilą tym bardziej odnoszę takie wrażenie,
on przedstawia tą
  • Odpowiedz
@Amikamamy: Marvin jest silny i sobie poradzi. Karolina była trudną partnerką i robiła Marvinowi jazdy przed kamerami, więc wyobrażam sobie, że w prywatnym życiu nie było inaczej, ale myślę, że ona nie jest złym człowiekiem, tylko zaburzonym emocjonalnie i z wielkim bagażem złych doświadczeń.
  • Odpowiedz
Apropo tego "nadmiar miłości,tkliwości,okazywania uczuć", a także tego, że mieli problem z obowiązkami domowymi i tego, że on w swoim wywiadzie mówił o kwestii finansowej, że nie miał pracy itd...dla mnie brzmi to jakby on chciał żyć miłością, cały czas się przytulać i "jakoś to będzie, ważne, że się kochamy", a jednak trzeba było zarobić pieniądze na życie, ogarnąć dom, zająć się zwierzakami.
  • Odpowiedz