Wpis z mikrobloga

Drogie mirki, z okazji mojego bezrobocia postanowiłem zrobić coś pożytecznego, a mianowicie windows phonowego klienta #mirko. Docelowo ma to wyglądać bardziej jak obecny klient #twitter niż obecny klient #wykop na #windowsphone.

z ważniejszych rzeczy które planuję zaimplementować (a nie ma ich w obecnym kliencie wykopu):

- #tylkonocny i #tylkodzienny

- toast notification (pasek z powiadomieniem na górze ekranu o tym że ktoś gdzieś na mirko was zawołał)

- dodawanie lennyfaców ( ͡° ͜ʖ ͡°)

- uproszczoną (szybszą) obsługę np. plusowanie, tagowanie

- obsługa gifów

- możliwość odpowiedzi kilku mirkom w jednym komentarzu

czy jest tu ktoś kto w ogóle korzystałby z czegoś takiego? :D

jakieś sugestie/komentarze/propozycje mile widziane.

mam nadzieję że uda mi się całość skończyć do ~20.03

w załączniku #teaser z #prezydentmirko

ps. jeżeli pomysł wypali i ktoś będzie z tego korzystał planuję zrobić też port na #windows8

#windowsphone #bojowkawindowsphone #programowanie #csharp #dotnet #api #wykopapi #oswiadczenie
hatifnat - Drogie mirki, z okazji mojego bezrobocia postanowiłem zrobić coś pożyteczn...

źródło: comment_p7xbZsMAkLEXZ8okeBHtlQ2MNIC94L9S.jpg

Pobierz
  • 33
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 0
@hatifnat: zmniejsz te wszystkie napisy(menu) i inne. Kupe miejsca zajmują. A i skoro chciałeś sugestie to może obserwowane tagi lub ulubione mogły by być na róznych ekranach (w sensie przeciagasz w prawo i masz obserwowany tag)
  • Odpowiedz
@mab122: @UczciwyCygan: nie patrzcie na wygląd, to zostawiam na sam koniec, to jest na razie złożone ze standardowych kontrolek :) wyglądem zajmę się jak już funkcjonalnie wszystko będzie działać. na ten moment działa przeglądanie ostatnich wpisów i gorących, dodawanie wpisów, plusowanie wpisów, podgląd załączników (powiększanie zdjęć, yt)
  • Odpowiedz
@hatifnat: Ja chcialbym mozliwosc podglądu wpisów jak na PC, czyli wybor, czy chce Wszystkie, Aktywne czy Gorace. W gorących tez jeśli sie da, to podzial na 6h/12h/24h.
  • Odpowiedz
@hatifnat: Świetna sprawa. : ) Mam nadzieję, że nie stracisz zapału z chęcią zainstaluję u siebie. Osobiście z chęcią bym widział przeglądanie najpopularniejszych tagów. ( ͡º ͜ʖ͡º)

Wołaj jak będzie beta. Zresztą i tak cały czas obserwuję #windowsphone więc mi nie umknie.
  • Odpowiedz