Wpis z mikrobloga

#hotelparadise A ja Wam powiem, że zdecydowanie bardziej niż na finał czekam na całe szambo, które wypłynie po nim. Najbardziej chyba czekam na info jak wyglądają teraz relacje Marvina z Mallu o ile w ogóle jakąś mają. Po jej wypowiedziach na IG trochę wygląda jakby tam jakaś mocna kosa była z niektórymi osobami
  • 8
  • Odpowiedz
@hotelowy-wymiatacz: Moim zdaniem tu nie będzie udanej relacji romantycznej. To nie przetrwa. Mallu ma zawsze taką grobową minę po każdej akcji gdy oni się pokłócą. Przemawia wtedy do Marvina z wielką powagą jakby miała mu ogłosić, że zachorowała na śmiertelną chorobę. Panuje wtedy między nimi atmosfera niczym z serialu Pamiętniki Wampirów. Marvin w takich sytuacjach zawsze jest tak przeraźliwie smutny. Takowe sytuacje zbyt często miały miejsce. Czy tak smutna relacja pomiędzy
  • Odpowiedz
@Aprilwine: Akurat do tego, że nie są razem to nie mam żadnych wątpliwości. Bardziej mam na myśli to czy mają jakieś neutralne stosunki czy może jest tam jakiś konflikt. Karolina często pisze/mówi o tym jak to niektórzy ludzie z HP ją zawiedli, ile usłyszała o tym co inni mówią na jej temat - dlatego właśnie zastanawiam się jak to tam u nich sytuacja wygląda
  • Odpowiedz
@hotelowy-wymiatacz: myślę że w trakcie emisji dużo relacji się pozmieniało, bo w telewizji zobaczyli, co było mówione i robione za ich plecami. Poza tym cześć odcięła się od Srocha chcąc ratować swój wizerunek. Co do Karoliny mam wrażenie, że wiele relacji sama popsuła swoimi "dziwnymi" zachowaniami. To zdecydowanie temat na terapię.
  • Odpowiedz
@Aprilwine: niestety ale takie związki mogą trwać latami. Znam jedną parę gdzie kobieta miała borderline (właśnie takie zaburzenia) i facet był gnębiony przez około 20 lat kiedy w końcu zdecydował się odejść. Co tam się działo, ucieczki z domu (kobiety), granie prób samobójczych tzn idę się zabić i zamykała się w łazience, rozwalanie drzwi, raz kocha raz nienawidzi, odejdź, a jak odchodzi to trzymanie za nogi, masakra, masakra. Życie z taką
  • Odpowiedz
@Georegik: Faktycznie koszmar. Co do Karoliny i Marvina to skoro ona jest chora to niech się leczy. Marvin nie musi pakować się w tą relację. Jeszcze nie jest za późno na to aby wycofać się z tej relacji, wyleczyć się z uczucia do Karoliny i poszukać sobie fajnej panny.
  • Odpowiedz