Wpis z mikrobloga

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.

@rales: No i super. Co ci przeszkadza czyjaś wysoka samoocena? Oczywiście najlepiej by było, żeby każda dziewczyna była zakompleksiona, zahukana i potrzebowała p0lusa, żeby się dowartościować, co nie? Otóż nie, te czasy się skończyły. Teraz to wy musicie coś sobą prezentować, żebyśmy chociażby na was spojrzały. Sama wasza egzystencja i fakt, że macie zagrzybiałego f!uta nie wystarczy, żeby mieć kobietę :)))
  • Odpowiedz
  • 403
@WyzwolonaPodrozniczka

Teraz to wy musicie coś sobą prezentować, żebyśmy chociażby na was spojrzały.


Niestety urodziłem się biały xD gdybym był czarny to poprzeczka którą muszę pokonać byłaby zakopana metr pod ziemią.
  • Odpowiedz
  • 8
@WyzwolonaPodrozniczka te z małym ego mają mózg jak wspominałem

Czytaj ze zrozumieniem to taka umiejętność którą zwykle nabywa się w szkole podstawowej. ( ͡º ͜ʖ͡º)

A posiadanie mózgu sprawia że selektywność jest oparta na rozumie a nie na instynkcie jak u zwierząt
  • Odpowiedz
@Sprus: Oczywiście, mądra dziewczyna z głową na karku celuje w wykopka... może jeszcze jest przy tym lufą jak z okładki? xD Czy ty widzisz co ty piszesz? Każda dziewczyna do związku czy jakiejkolwiek relacji romantycznej wybiera faceta, który jest dla niej atrakcyjny fizycznie i jest to niezależne od jej inteligencji, przykro mi xD
  • Odpowiedz