Wpis z mikrobloga

@jozinzbazin_bozy: Szczerze, ja bym się nawet cieszył. Zwłaszcza widząc to fanboystwo całe. Chociaż też trzeba tutaj pamiętać, że GTA 6 niekoniecznie musi się nazywać GTA 6 tylko na przykład już padała nazwa Project America itp
  • Odpowiedz
@jozinzbazin_bozy: To będzie GTA VI. Jakiś czas temu Take Two opublikowało prognozy finansowe na nadchodzące lata, przy czym w 2025 przewidują przychód w wysokości 8 miliardów dolarów, co byłoby ich rekordowym wynikiem. Mają w swoim portfolio mnóstwo świetnych marek, ale rekordowe przychody może im zapewnić tylko i wyłącznie kolejna część GTA.
  • Odpowiedz
@jozinzbazin_bozy Meta 2/3 lata temu zapowiedziała port GTA San Andreas na VR. Pewnie bazuje na tej wersji z trylogii, która jak wiadomo miała problemy. Czyżby stąd opóźnienie?
Jeżeli to nie będzie GTA 6, to na 99% San Andreas VR
  • Odpowiedz
@PieceOfShit też jestem ku temu skłonny zdecydowanie za wcześnie według Rstar na gta VI jak się ludzie dowiedzą że wyjdzie jakieś gówno typu Gta sa mobile vr 480p to sie dopiero wku*wia wiec juz przeczulam was przed tym aby sie nie napalać na żadne gta VI
  • Odpowiedz
@jozinzbazin_bozy: I to będzie też początek wojny pokoleniowej graczy, albo koniec jakiejś specyficznej ery w dziejach tego typu rozrywki. Po co się rozwijać, skoro hajs się ciągle zgadza.

Starzy gracze stwierdzą że #!$%@?, niby kura znosząca złote jaja, wiadomo, ale ile można. I znowu będzie jakiś remaster remasterów czy inne gówno. No i zoomerzy czy causale, którym da się wcisnąć już dosłownie wszystko i to z przebitką x5, bo zobaczą
  • Odpowiedz
@jozinzbazin_bozy: wychowywalem sie na gta od czesci 2d, moja ulubiona seria. Na sampie przegrane wiele lat ale przez to co zrobili z GTA V troche stracilem respekt do tej marki. Masa dzieciarni, kontent robiony pod dzieci, juz nie mowiac o fivem i przyglupach dracych sie do mikrofonu. Wiem ze GTA VI bedzie mialo elegancka fabule, ale obawiam sie ze multiplayer to bedzie kolejna zapchaj dziura bez rywalizacji gdzie tylko grinduje
  • Odpowiedz