Wpis z mikrobloga

Nie rozumiem tych z Was co się tak zachwycają tym drwalem, to nawet mi trochę żal, bo ten burger jest średni, np. w #krakow wolę podjechać do Avionetka Pasta & Burger, wziąść sobie np. cwaniaka za 31zeta i zjeść coś co jest lepszej jakości, skąd zachwycenie co roczne drwalem jest dla mnie nie pojęte

#drwal #mcdonalds
  • 16
  • Odpowiedz
@PajonkMondry: Kanapka Drwala jest obiektywnie najlepszym burgerem w historii i bije na głowę wszystkie kraftowe wynalazki. Swiat bez Kanapki Drwala nie jest wart istnienia
  • Odpowiedz
@PajonkMondry: śmieszy mnie to boomerskie jątrzenie, że w tej samej cenie masz wypasionego burgera xd daj ludziom kupować to, co im smakuje, bo akurat ten smak Drwala jest często lepszy niż tych pseudoburgerowni, którzy tak samo żerują cenami i jakością na naiwniakach.
  • Odpowiedz
@PajonkMondry: no fajnie, ja też wole z lokalu ale w 99% w lokalu muszę czekać po 20min na burgera i dostaje giganta wieżę której nie mogę spokojnie zjeść na szybko
dlatego wybieram maka bo dostanę względnie małą porcje do ręki którą wygodnie zjem, a burgera mi wydadzą w 3minuty (nie licząc dnia premiery drwala bo kolejka dziś jest).
+ inb4 szukanie burgerowni i parkingu gdzieś po centrum i osiedlach, maka mam
  • Odpowiedz
  • 1
@demimka a jadłaś to? Faktycznie ostre? Bo cwaniak z avionetki to mega ostry i w ogóle dzięki za info, uwielbiam sprawdzać nie znane mi miejscówki a jakoś ta przeszła obok mnie
  • Odpowiedz