Wpis z mikrobloga

@YungOTF: Ja też się wypowiedziałem negatywnie, a chodzę w Armanich do 1k, bo są mega wygodne i mi się podobają (mam 1 model w 3 wersjach kolorystycznych). Większość tego typu rzeczy, np. kurtki, staram się kupować do 1k, bo nie wybieram się na Everest czy Antarktydę (wtedy pewnie dałbym i 10k). Tu mamy do czynienia z Nike. Za darmo bym nie chodził, a mirek woła 3k za poplamione adidasy. XD
Pobierz Antibambino - @YungOTF: Ja też się wypowiedziałem negatywnie, a chodzę w Armanich do ...
źródło: 3995666
@Antibambino, nie ma znaczenia w czym chodzisz. Ja też nie pisze do Ciebie, że jesteś taki i taki, bo kupujesz Armani. A tutaj jest przyzwolenie na pocisk w stronę tych, którzy kupują droższe rzeczy. Oczywiście w kontrze nie można pocisnąć tych, którzy tańsze kupują. Cena nie jest wymyślona, rynek ją ustalił. Bez plamki byłoby jeszcze drożej. Chłop chciał tylko sprzedać buty, a musi wysłuchiwać szyderczych komentarzy. „Normalny” człowiek kupi te buty.
„Normalny” człowiek kupi te buty.


@YungOTF: Wiesz, co świadczy przeciwko tej tezie? Fakt, że – jak sami mówicie – tu tych butów nie sprzeda, chociaż Wykop to zbieranina absolutnie wszystkich ludzi, włącznie z bogatymi gimbami i oskarkami, którzy popylają w takich najeczkach. Jeśli musi szukać specjalnego miejsca, to chyba nie jest to normalne.

Ja też nie pisze do Ciebie, że jesteś taki i taki, bo kupujesz Armani.

Ale masz do tego
@Antibambino: Zbieranina absolutnie wszystkich, ale prościej chyba sprzedać w miejscu przeznaczonym do tego. Jak widzisz, ten but nie jest dla każdego, więc trzeba szukać "specjalnego" miejsca i jest to normalne
@Antibambino, może mam prawo, a może nie mam. Po co mi oceniać takie rzeczy. Jakbyś wysłuchiwał podobnych prawie codziennie, to też byś miał inne podejście. Nikt się nie obraża, po prostu tego już się nie da słuchać. Cen nie ustala Nike, a ludzie. Nie jest to typowa masówka, bo nie da się ich dostać w sklepie na co dzień. Nie krytykują tylko masówek.