Wpis z mikrobloga

#slubodpierwszegowejrzenia
Nie mogę rozszyfrować Zodiakary aka magda. Na ślubie mialam wrazenie, że krzys jej się nie spodobał, ale postanowiła dać mu szanse. Miałam wrażenie, że traktuje go jak kolege. Później zaczela odwalać jakieś romantiko truskawki i szampana na plaży, obawy, że Krzysiowi się odwidzi i tu bach Krzysiek wraca, a ona jakby wchodziła w rolę i udawane szczęście. Co sie stalo? Albo od początku udawała i była aktorka tak jak napisała krzyskowi albo nie wiem, cos sie tam takiego stalo, ale ona nie powiedziala tego przed kamerami, była nie szczera

Pocieszcie mnie bo jestem mocno zawiedziona jej zachowanie. Litowalam się nad nia, że nie miala szczęścia w zyciu, biedna, sama, ale mądra dziewczyna. A tu wychodzi druga twarz i wyrachowanie
  • 3
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

  • 8
@Ja_nie_stond sądząc po jej wczorajszym zachowaniu na Playerze to myślę że poza kamerami coś się musiało odwalić i załapała jakiegoś focha, Krzysiek jak to facet próbował jakoś załagodzić sytuację różnymi pomysłami, żeby się w końcu odfochowala, ale jak widać nic to nie dało. Także albo ona jest typem foch i ch... I choćbyś stawał na rzęsach i klaskał uszami to i tak to będzie za mało albo sobie nie przegadali dobrze
  • Odpowiedz