Wpis z mikrobloga

Przy niedalekiej wizycie u szamana chyba powiem, że mam okresy kiedy #!$%@? wchodzi motzno i mam tak na l00zie miesiąc gdzie czuję się dobrze albo, rzadko kiedy - #!$%@? a potem tak z d00py chcę się zayebać, niezależnie od pory roku czy inny chui - najwyżej nowe magiczne tabletki i wpis do pokedeksu wleci. (σ ͜ʖσ)

pobudzon kretynka --> samobujstfo mood

#gownowpis ##!$%@? ##!$%@? #psychiatria #zalesie #ehhhhhhhhhhhhh
  • 15
@wscieklizna_irl: "Czy psychopaci mogą mieć depresję?

To rzadkość. Psychopaci są naprawdę bardzo silni psychicznie, nie przejawiają w ogóle tendencji do zamartwiania się. Widziałeś, jak zachowują się skazani na śmierć? Nawet na krześle elektrycznym mają doskonały humor, żartują, podczas kiedy inni robią pod siebie ze strachu. Dlaczego? W ich umyśle nie istnieje coś takiego jak "lęk przed konsekwencjami"

Gównoźródło, bo Onet, ale jednak źródło
@wscieklizna_irl: to jest brak sił i chęć wylogowania się? Zmierzam właśnie do tego, że trochę to się nie skleja z byciem psychopatą. Chociaż ja nawet nie wiem, czy w życiu poznałem na żywo psychopatę. Może jakaś miła dla mnie osoba była psychopatą, ale nie znaliśmy się, więc tego nie odnotowałem
@przegryw_z_piwnicy: Głównie *bul* psychiczny. ( ͡º ͜ʖ͡º)
Zaburzenia osobowości to zbiór symptomów, więc jeden schizoid będzie trochę inny od drugiego, tak samo jak avdp i bp, a psychopatia to stary termin i teraz jest po prostu aspd.
Biorąc pod uwagę że tylko mi jebli "zaburzenia osobowości mieszane i inne" to oni sami nie wiedzą co ze mną nie tak, a ja #!$%@? tym bardziej. ( ͡
@wscieklizna_irl: ja wiem, że nie używa się już medycznie pojęcia psychopata, bo weszło do powszechnego użytku przez laików i mówi się o osobowości dyssocjalnej tylko, że ja laik i sobie piszę psychopata, bo chyba tak masz w diagnozie. Nie moja diagnoza i nie moja sprawa, ale po prostu lubię sobie popisać na takie psychologiczne tematy. Wiadomo, że można coś poczytać, ale dużo fajniej jest sobie w praktyce pewne mechanizmy zobaczyć. No
@wscieklizna_irl: z borderkami (zdiagnozowanymi) miałem trochę do czynienia i jednak dla mnie jest ogromna różnica między ASPD a borderem. Może kiedy border jest na tyle silny, że też występuje psychoza wydawać się może, że taka osoba zachowuje się jak psychopata, ale widać u bordera ogromną emocjonalność. U ASPD raczej bym tego nie dostrzegał, tak mi się przynajmniej wydaje
@wscieklizna_irl: wszystko biorę pod uwagę, a głównie to, że to nie jest autodiagnoza, więc lekarz miał podstawy do wystawienia takiej diagnozy. Ja na razie miałem do czynienia z borderkami, ale ze schizoidem i ASPD raczej nie. O ile jest dużo filmów o ASPD, o tyle ze schizoidem znam tylko "Człowiek, którego nie było" i tym się mogę jedynie kierować. Śledziłem też kiedyś polskie forum schizoidów i oni dość specyficznie pisali. U
Pierwsze zdjęcie to Dalmacja, chciałbym ją kiedyś odwiedzić, drugie to Hajduszoboszlo, gdzie za dzieciaka zostałem zabrany przez dziadków, masa zjeżdżalni i barek, barek na wodzie(nie trzeba z niej wychodzić). Irlandie też chciałbym zobaczyć, trzeba znaleźć jakieś powody do żucia i powoli iść w Ich kierunku.
SaintWykopek - Pierwsze zdjęcie to Dalmacja, chciałbym ją kiedyś odwiedzić, drugie to...

źródło: temp_file6660941413880586258

Pobierz