Wpis z mikrobloga

Jak ten czas leci. Zaraz stuknął 3 lata na wykopie i już prawie 4 lata w depresji.
Szczerze już nie mam żadnych oczekiwań od życia.
Już przeszła mi ochota na dziewczynę i związki.
Studia zacząłem - budownictwo. Byłem dwa tygodnie tylko bo potem pojechałem do psychiatry na jakąś nową metodę co miała mnie wyleczyć - ale nie wyszło.
Teraz siedzę w domu i nie chcę wracać, nie mam siły tam funkcjonować i podstawowe czynności jak nauka i chodzenie na zajęcia mnie przerasta. Zostaje mi tylko wegetacja.
Dzień w dzień spanie cały dzień i przeglądanie telefonu w łóżku.
Na razie #neet chyba nie wchodzi w grę bo nie wiem czy dostałbym jakąś rentę z depresją którą nie da się wyleczyć. Mam dopiero 20 lat ale już zaakceptowałem jak brutalny jest świat. Jestem mężczyzną czyli jestem bezwartościowy chyba że mam pieniądze i dobrą pracę i do tego jestem przystojny to wtedy taak kobiety takiego będą chciały.
Mnie już 5 dziewczyn odrzuciło. It's Over. Ciekawe co życie przyniesie w przyszłość. Chyba nic się nie zmieni będzie tylko gorzej.

#przegryw
Pobierz DrzewiastyDekuLink - Jak ten czas leci. Zaraz stuknął 3 lata na wykopie i już prawie ...
źródło: temp_file7517949801803575192
  • 5
@Drzewiasty_Deku_Link A co to za nowa metoda, która miała cię wyleczyć? Zaintrygowało mnie to bardzo.
Tylko nigdy nie daj sobie wmówić, że twoja męska wartość zależy od pieniędzy albo wyglądu lub powodzenia wśród kobiet, błagam.
To kwestia cech charakteru :) Nad charakterem zawsze można pracować i to już zależy od ciebie czy znajdziesz w sobie siłę, bo o to trudno chorując na depresję