Wpis z mikrobloga

@sEB-q: nie. natomiast wiem jak było bo jestem wiekowy juz troche. Pracę zawodową zaczełem w roku 95. średnie wynagrodzenie wynosiło 1000pln z hakiem. Była masa ludzi która zarabiała mniej o ile w ogóle miała pracę. Co ci po tanim paliwie, gdy nie stać cie na jakikolwiek samochód xD
Wiem jak polska wtedy wyglądała i nie chcecie do tego wracać ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@JohnnyPL: Wracając do mema, to też musieliby mieć odpowiednią gotówkę wyemitowaną z tamtych czasów, bo przecież i ona się zmienia, bo to by dziwne było zapłacić banknotami wyemitowanymi po 2016 roku z podpisem Glapy w latach 90 xD
@PogromcaPedzlakow: gadasz jakbyś miał wtedy z 5 lat i ten czas kojarzył ci się z tym że mama cię do cyrku zabrała i miło było XD w stanie wojennym byłem dzieckiem i też miło wspominam tamten czas XD tyle że byłem dzieckiem i problemy dorosłych ludzi z tamtego czasu nie były moimi problemami xD
Była #!$%@? z grzybnią w latach 90 i takie są fakty. Wiadomo że teraz mogłoby być lepiej
stawiasz się od razu w tej grupie 12%?


@sEB-q: wtedy bezrobocie szybko rosło i to że miałeś robotę (nawet jako specjalista) sprawiło, że w obawie o utratę roboty godziles się na darmowe nadgodziny, czy znoszenie focha szefa. Lata '90 to był kibel.., a możliwość łatwego dorobienia się to też był trochę wąski odpowiednik american dream