Wpis z mikrobloga

Chłopy pierwszy raz z amfą - jak to będzie, jak to dawkować? Brałem już praktycznie wszystko, wszelakie kryształy, koksy, lsd, 2cb, mdma, itp.
Jak to wypada w porównaniu do kryształu? Większe pobudzenie, mniejsza euforia i tyle? Jaka dawka na początek, tak żeby nie zdechnąć?
#narkotykizawszespoko
  • 28
@diwad-abodzo: a można bombkami walić? bo ja jedną przegrodę mam #!$%@?ą, a druga np. z kryształem to ciężko sobie radziła. No chyba, że amfa mniej podrażnia niż kryształ no to mogę #!$%@?ć krechy
@coco-cola: tzn koks mi się podobał, tylko jego cena mi się nie podoba. Amfa tania, jak działa podobnie to może być fajnie. Ponoć nie ogłupia, nie robi #!$%@? na bani, także tak z rana do kawki mikrodawkę se zapodać i może będę lepiej funkcjonował.

Planuję 0.1g sieknąć pierw i zobaczę z czym to się je, chyba lepiej 0.5g nie przekraczać?
@lukiboss: zależy od charakteru. Ze wszystkich specyfików mi sprawia radość tylko amfa, reszte spróbowałem i mi się nie podobało. To stymulant, zjedz przed braniem i baw się dobrze, nie przesadzaj.
@lukiboss: tylko zjedz kebsa zanim walniesz w nosa, jak dobry i czysty temat, to jedyne co zrobi, to tak naprawdę przyspieszy wielokrotnie metabolizm. Reszta odczuć to będzie właśnie efekt tego.
@lukiboss dobra amfa wciąga jak #!$%@?. Ja leciałem 1,5 roku zanim się zorientowałem że wyglądam jak szczur na mordzie i mi poleciały zęby. Wtedy rzuciłem z dnia na dzień. A wyjście z fety to... XD trzeba mnóstwo prochów potem w siebie wrzucić żeby funkcjonować