Wpis z mikrobloga

@DestroyersPL: bzdur? nigdy nie piszę czegoś czego nie jestem pewien, a to akurat osobiście sprawdziłem, u Ciebie widzę że jest inaczej, dlatego przyjmij prosty zakład. Ja wykupię nowe zaproszenie dla Ciebie, jeżeli utworzysz nowe konto z linka, który Ci wyślę to wykupujesz pakiet na rok i robisz #rozdajo na tagu #iptv, wchodzisz w to?
@mak0n: Kontaktowałem się na telegramie z gościem od plusX zresztą nie ja jedyny
i nie ma możliwości zakładania kont

Ładnie ktoś cie w konia robi

Druga sprawa wybacz ale nie mam w zwyczaju zakładać się z randomami z internetu :)
@mak0n: xD

Mam obrać zbroję przed randomem, który ma 'niby' magiczne źródełko, o którym nie wie sam właściciel.
Ty słyszysz, jak to brzmi?

Zastanów się, wróć i przeproś ((oo)).

Już latał ostatnio taki jeden pewny o wynik wyborów, 10k oferował :)
@DestroyersPL: Nie obsrałeś zbroi przed randomem, a przed zakładem, od tego zacznijmy, nie wiem po co dalej się pocisz przed klawiaturą i piszesz swoje wysrywy, Ty wiesz swoje, ja wiem swoje i na tym skończmy, nie mam w zwyczaju kłócić się z randomami z internetu :)
@mak0n

Dzięki za poprawienie humoru z rana ((oo))

Ty wiesz swoje, ja wiem swoje


Wyobraź sobie, że cały tag wie 'swoje', bo nie jedna osoba próbowała.

Więc mając magiczny poradnik, zacznij go sprzedawać, będziesz bogaty.

Randomku ( ͡° ͡°)
@DestroyersPL: Skoro jesteś taki pewny siebie, to na pw specjalnie dla Ciebie pokusiłem się o udowodnienie mojej racji, mam nadzieje, że powrócisz tu z informacją zwrotną, że jednak miałem rację.
@DestroyersPL: :D :D :D :D dla zainteresowanych załączam screena z rozmowy PW i dodatkowo jak ktoś chce skorzystać i założyć konto to pw :) wyślę zaproszenie, które dostał w/w

A Panu wyżej gratuluje podwójnego obsrania zbroi.
@mak0n: xDD
Chłopie, przecież ty jesteś coraz bardziej zabawny.

Wysyłasz mi jakiś randomowy link i myślisz, że ja będę w niego wchodził, hah.

Jak mówiłem, właściciel nic o tym nie wie, a jeżeli jesteście tak pewni, żeby wpłacać swoje pieniądze, narażając się na bana na jakiejś przypadkowej stronie, to nie mam pytań, xD

A dostałeś bloka bo nie mam w zwyczaju dyskutować z ludźmi pokroju @pawelas87 @Pepper_kakaowiec