Wpis z mikrobloga

@SzejdiSlimSzejdi: Nie wiem, u mnie eksplorator Windows wydaje się brać na priorytet listę plików a i tak nigdy z tego ścierwa nie korzystam bo Total Commander istnieje. Jak klikasz na listę plików to tak samo pasek wyszukiwania łapie priorytet?
@ruinator: O takie "porady", albo o "porady" na przejście na Linuxa powinien być automatyczny ban na udzielanie się w dyskusjach okołoinformatycznych. Ani to pomocne, ani śmieszne, tylko bucowate i ignoranckie.

Powinniśmy wrócić do forów z ostrą moderacją bo widać że jak ludziom da się zbyt dużo swobody to tylko wszystko zaśmiecają.

@SzejdiSlimSzejdi: A ten obecny a ten poprzedni to i to i to Win10? Te same kompilacje, np. 22H2? Czyste
@SzejdiSlimSzejdi: No to nie mam pojęcia. Może jakiś syf od producenta coś miesza? Dobrym pomysłem po zakupie nowego sprzętu z systemem jest po prostu format i zainstalowanie tej samej edycji tej samej wersji na świeżo.

Windows Update zaciągnie sterowniki sam, a jakiś dodatkowy soft, np. do obsługi skrótów klawiszowych to zawsze można ręcznie doinstalować, ale tylko tyle ile potrzeba, a nie że producent uznał że zawali system pierdyliardem niepotrzebnych programików.

Klucz
Ani to pomocne, ani śmieszne, tylko bucowate i ignoranckie.


@supra107: o co ci chodzi?
gość potrzebuje funkcjonalność systemu, podałem rozwiązanie.
Ty nie podałeś żadnego rozwiązania tylko się obsmarkałeś.
kup sobie Maca, na porządnych komputerach takie rzeczy to norma.


@ruinator: Na W, też to jest norma - kwestia mojego egzemplarza/softu producenta. Zresztą stety niestety, mam opór przed jabłkowym softem i nigdy się z nim nie mogłem polubić, a że pracę mam typowo komputerową to nie bardzo mam czas/ochotę na na uczenie się nowych nawyków poruszania się po systemie.
mam opór przed jabłkowym softem i nigdy się z nim nie mogłem polubić, a że pracę mam typowo komputerową to nie bardzo mam czas/ochotę na na uczenie się nowych nawyków poruszania się po systemie.


@SzejdiSlimSzejdi: Ludzie którzy tak namawiają że "hyhy kup se maka" albo "hyhy zainstaluj linuksa" tego nie rozumieją, także nawet nie próbuj im tego tłumaczyć. To ludzie którzy żyją we własnej bańce i nie potrafią spojrzeć na dylemat
@SzejdiSlimSzejdi: otwórz file explorer, w lewym górnym rogu file > options zakadka view, masz tam opcje co robic po wciskaniu klawiszy- zaznacz select the typed item in the view, powinno byc na samym dole. Jak masz polska wersje Win to nie przetumacze bo sam jestes sobie winien ¯\(ツ)/¯