Wpis z mikrobloga

@ChlopoRobotnik2137: Ich tam ostro #!$%@?ło. Np Pepsi w butelce innej niż 2L już ładują słodzik acesulfam k. "ten sam" produkt w butelce 2L już nie ma acesulfam k a sam cukier. Zero widocznych oznaczeń, niech #!$%@?ą.
@ChlopoRobotnik2137: Całkowicie Cię rozumiem mimo, że staram się omijać to gówno to ze słodzikami takie napoje są nie do wypicia. Ciekawe czy puszka była taka sama jak stara. Ostatnio kupiłem produkt budowlany i był identyczny jak wcześniej ale skład całkowicie inny. Nawet jednego składnika nie miał wspólnego a kod kreskowy i etykieta była ta sama.
@ChlopoRobotnik2137: cukier nie jest wskazany, bo jak pies zje za dużo to się nie strawi i upośledzi narządy wewnętrzne, więc też bywa śmiertelny, ale z tych słodzików to wystarczy tyle co na opuszek palca żeby mały pies w jeden dzień się przekręcił

" Niskokaloryczne smakołyki często zawierają sztuczny słodzik zwany ksylitolem. Zjedzony przez psa ksylitol może doprowadzić do hipoglikemi związanej z niewydolnością wątroby psa i zaburzeniami krzepnięcia krwi.

Na psich grupach
@ChlopoRobotnik2137: Na jakiejś imprezie piłem Pepsi i cos mi nie weszła, jakby że słodzikiem... Dwa dni później kupiłem w sklepie, pije... No jak nic słodzik. Sprawdzam skład... No słodzik. Od tamtego dnia przesiadłem się po 30 latach regularnego picia na coca-colę. Tak oto Pepsi c.o. doprowadziło do sytuacji, w której to coca-cola jest lepsza.
@dktr: @ChlopoRobotnik2137:

Ich tam ostro #!$%@?ło. Np Pepsi w butelce innej niż 2L już ładują słodzik acesulfam k. "ten sam" produkt w butelce 2L już nie ma acesulfam k a sam cukier. Zero widocznych oznaczeń, niech #!$%@?ą.


To chyba resztki partii, bo większość dwulitrówek ma już słodzik.