Wpis z mikrobloga

Najbardziej denerwujom mnie leewicowe juleczki po psychologii czy innej socjologii, co udaja wrazliwe i empatyczne, głoszą hasła typu "mężczyzna też może płakać", a potem wybiera Chada samca-alfa prawaka konfederatę, który totalnie ją dominuję (stosując przemoc zarówno fizyczną, jak i psychiczną). Straszna hipokryzja. Chcącemu nie dzieje się krzywda.

#przegryw #p0lka #logikarozowychpaskow
KRZYSZTOFDZONGUN - Najbardziej denerwujom mnie leewicowe juleczki po psychologii czy ...

źródło: uid_b6e99d9f830dcab95685a8583f9bc37f1561641543479_width_900_play_0_pos_0_gs_0_height_506

Pobierz
  • 12
Najbardziej denerwujom mnie leewicowe juleczki po psychologii czy innej socjologii, co udaja wrazliwe i empatyczne, głoszą hasła typu "mężczyzna też może płakać", a potem wybiera Chada samca-alfa prawaka konfederatę, który totalnie ją dominuję (stosując przemoc zarówno fizyczną, jak i psychiczną). Straszna hipokryzja. Chcącemu nie dzieje się krzywda.


@KRZYSZTOF_DZONG_UN: Oczywiście, że mężczyzna też może płakać. Problem jest taki, że te julki po psychologii ogólnie są ku...a odklejone i myślą, że po roku-dwóch