Wpis z mikrobloga

@zielonzielon: to ja jestem zdania, że New Balance już tak mocno odeszło od Gothica 2 NK, że to jest po prostu oddzielna rosyjska gra, a nie modyfikacja. Tam masz całkowicie przebudowane systemy rozwoju postaci, wrzucone milion jakichś nowych przedmiotów, zmienione przebudowane od podstaw UI, masę nowych gildii i klas (które pasują jak pięść do oka), grafika to mikstura Gothic 3 z Oblivionem i Skyrimem itd. itp. Gothic zawsze stał na banalnie prostej arytmetyce dodawania i odejmowania jeśli chodzi o liczenie obrażeń, NB całkiem to przebudował i wprowadził mnożniki w combosach, przeliczniki ze staminy, różne skalowania broni z siłą, no bardzo skomplikowany system, gdzie w głowie za #!$%@? nie policzysz liczby zadawanych obrażeń.

Dłuższy gothic 2 NK to jest starszy returning. Ten taki naprawdę starszy - okraszony nazwą ReBalance V2.1 w wersji bodajże 1.3.1. Chyba pierwszy profesjonalnie spolszczony mod do Gothica. 250-odcinkowy plejtrus u Silverka z tego moda po polsku ma już prawie 10 lat. Tam czuć, że wciąż grasz w Gothica 2 NK, gdzie są po prostu dodane jakieś nowe wątki i jest trochę inny balans (znacznie podniesiony stopień trudności, mimo że G2NK już jest dość trudną grą sama w sobie).

Ranking Returningów mój
  • Odpowiedz