Wpis z mikrobloga

✨️ Obserwuj #mirkoanonim
Co sądzicie o takim układzie? Da się z niego coś wycisnąć czy szukać dalej? Metraż niby jest, ale mam wątpliwości czy dałoby się sensownie zaaranżować te długie i wąskie sypialnie (myślałem podzielić na strefę sypialną i dzienną, ale okien nie dorobię, więc wieczny półmrok). Pewnie na dzień dobry konieczne będzie przestawianie ścian i elektryki. Ten wypust balkonowy też głównie przeszkadza jak ktoś nie potrzebuje co chwilę wychodzić na fajeczkę. Dwie duże łazienki niby spoko, ale trochę metrów mi szkoda i może lepiej byłoby jedną z nich przerobić na schowko-garderobo-piwnicę do przeglądania wykopu? ( ͡° ͜ʖ ͡°) Lokalizacja spoko, w zasadzie centrum miasta, co prawda trochę boli otoczenie w postaci kamienic, ale z drugiej strony ciężko narzekać na odległość do miejskich atrakcji.

link do układu (mirko nie przyjął linku do imgBB :/)

#nieruchomosci #mieszkanie #mieszkaniedeweloperskie



· Akcje: Odpowiedz anonimowo · Więcej szczegółów
· Zaakceptował: RamtamtamSi
· Autor wpisu pozostał anonimowy dzięki Mirko Anonim

  • 9
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: Układ nienajgłupszy.
Okna na południowy zachód, wiec światła dużo.

W większej sypialni łóżko może być przy drzwiach, masz miejsce na strefę dzienną pod oknem. W tej mniejszej też tylko łóżko mniejsze.

Pralnia/schowek/#!$%@? - absolutnie niezbędne pomieszenie. NA WAGĘ ZŁOTA.
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: ja bym nie brał. Wady sam zauważyłeś - długie, wąskie pokoje, 15 metrów idzie na łazienki bez okna, przedpokój + korytarz to kolejne 10+ metrów, salon średnio ustawny, malutki balkon. Takie mieszkanko dałoby się na 70m zmieścić nie tracąc wiele na funkcjonalności i wygodzie. Jedyne co może być na plus to cena ale to sam musisz stwierdzić
  • Odpowiedz
te długie i wąskie sypialnie


@mirko_anonim: Długie, wąskie i wielkie. Masz niby 90m a na część dzienną wygospodarujesz max 28 razem z kuchnią, tej najgorszej ściany między sypialniami a salonem nie tkniesz.
  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 0
✨️ Autor wpisu (OP): @ZdeformowanyKreciRyj cena jest powiedzmy w okolicy 1200000zł, zależy jak liczyć miejsce parkingowe i drobny bonus do wyboru od dewelopera. Tanio nie jest, ale lokalizacja to jest faktycznie 15 minut od wrocławskiego rynku (spacerem, a nie o 3:00 w nocy samochodem łamiąc ograniczenia ;)). No i budynek jest gotowy, więc to nie dziura w ziemi do odbioru za parę lat.

  • Odpowiedz
via mirko.proBOT
  • 1
Anonim (nie OP): Byłem tam - widok jest dosłownie na ścianę technikum. Z jednej strony rozumiem dewelopera czemu chce aż tyle, ale z drugiej strony rozumiem dlaczego jeszcze nikt się nie zdecydował. Metraż niby rodzinny, ale do salono-kuchni wstawisz narożnik, kwiatka i koniec miejsca, niby 90 metrów, a nie masz nawet gdzie sensownie postawić stołu przy którym rodzina mogłaby wygodnie zjeść coś więcej niż kanapki. W tej cenie młoda rodzina wybierze
  • Odpowiedz
@mirko_anonim: jak dla mnie to na takim metrażu kuchnia (a raczej część kuchenna) została pokrzywdzona, i w sumie salon też mógłby być większy i bardziej wygodny. Fajnie, że pokoje są duże, ale chyba nawet za duże (zwłaszcza patrząc na salon). 15 metrów na łazienki też trochę szkoda. Na pierwszy rzut oka widać przestrzeń, ale na drugi rzut oka to już widać, że ta przestrzeń jest nie do końca funkcjonalnie zaprojektowana
  • Odpowiedz