Wpis z mikrobloga

Walka na pięści w tej grze jest tak pobugowana, czy ja coś źle robię? Niby silny cios ma przełamywać gardę, udaje się to może raz na 20 prób... Typ wali mocnego hita, ja robię unik do tyłu, typ nie trafia i przez chwilę stoi odsłonięty - ja szybko doskakuję i jeb jeb jeb - 0 obrażeń, no #!$%@? mać xD. Gość chyba blokuje ciosy głową, jak szpilka.

#gry #cyberpunk2077
  • 3
  • Odpowiedz
  • 0
@jabol6000: Albo te ich "przeciągane" ciosy xD animacja hita zaczyna się, jak typo jest z 5m ode mnie i nagle, pod koniec animacji, on jakby się błyskawicznie przesuwał i w ułamek sekundy jest tuż przy mnie. Ale akurat taka mechanika to już chyba standard w grach.
  • Odpowiedz
@jabol6000 blokuj jak wyprowadzają cios, pozwala Ci to na kontrę. Dodguj im za plecy, jak wyprowadzają cios i wal po łbie - nie są w stanie wtedy zablokować.

Akurat walkę na pieści mocno znerfili od 1.0, ale fakt, wciąż jest beznadziejna.
  • Odpowiedz
@jabol6000: Ogólnie pięści goryla sobie wszczep. Walka najskuteczniejsza jest jak ładujesz ciosy, uderzasz w gardę i odejście/unik do tyłu. Po kilku ciosach garda przeciwnika się przełamuje, i możesz wtedy kilka ciosów wcisnąć.
  • Odpowiedz