Wpis z mikrobloga

Witam wszystkich wykopowiczow, przybyłem tutaj z misją społeczna . Rozchodzi się o to, żeby stawić czoło problemowi jakim jest ,, walka z zanieczyszczeniem środowiska " władz unii europejskiej itd, która pod przykrywką walki z tym problemem chce nam zafundować jakieś podatki od aut spalinowych itd w momencie gdy kilka tysięcy kilometrów od Europy Chińczycy pompują pierdyliard ton gówna do oceanu dziennie i mają całą ta ekologię gdzieś a w dodatku całą unia europejska to tylko bądź też aż ale raczej tylko ... 9 procent światowego zanieczyszczenia środowiska ( jeśli się myle to mnie poprawcie ) . Tylko tutaj jest głębszy problem ... Wydaje mi się, że tutaj nie chodzi wgl o ekologię, to chodzi o to, żeby odebrać nam człowieczeństwo wolność i o to żebyśmy wgl nie jeździli autami, bo spalinowe będą mega opodatkowane, po 2035 roku nowe nie do kupienia ze względu na zakaz a na elektryczne nie będzie nas stać, a później już tylko czekać aż zamkną nas w 15-minurowych miastach . Nawet jeśli dla kogoś jest to teoria spiskowa to i tak ograniczanie nam wolności przemieszczania się poprzez tak duże opłaty i podatki itd to skur**synstwo, więc musimy coś z tym zrobić, przyłącza się ktoś do mnie i wspólnie coś wymyślimy, żeby coś z tym zrobić ?
  • 11
  • Odpowiedz
  • Otrzymuj powiadomienia
    o nowych komentarzach

jakieś podatki od aut spalinowych


@loczek39a: click bait czy jak to się nazywa. Projekt ustawy pochodzi z 2006r chyba.
Pomimo wszystko jest to tylko projekt. Z wejściem nowego rządu wszystkie projekty poprzedniego idą do kosza (choć tego i tak nie bylo).
Strony zalapaly że temat jest chwytliwy więc go grzeją a tym samym biją sobie wejścia.
  • Odpowiedz
  • 0
@vitovia: tak czy siak jakiś podatek od aut spalinowych wejść w życie będzie musiał . A w niektórych krajach już obowiązuje, przykladem jest Holandia czy Bułgaria . W Wielkiej Brytanii za wjazd do miasta autem spalinowym w dieslu kasują 12.50 funta itd
  • Odpowiedz
@loczek39a: jak to nie ma stawek. W projekcie ustawy który krąży po necie jest jasno napisane że stawka to 500zl do tego przelicznik z euroklasy plus pojemność do kwadratu. Tyle ze to fakt.
  • Odpowiedz
  • 0
@vitovia: sam mówiłeś że to projekt z 2006 roku . Nie wiadomo czy ten projekt wejdzie w życie czy inny ale jakiś podobny podatek musi zostać uchwalony do końca ,2024 roku . I jeszcze raz to powtórzę że są już kraje gdzie taki podatek narzucony przez Unię europejską obowiązuje i ... Tanio nie jest
  • Odpowiedz