Wpis z mikrobloga

#buty #obuwie #salomon #trekking #bushcraft

Czy mieliście Wy lub znajomy, buty marki Salomon? Interesują mnie buty miejskie z membraną Gore-Tex, czarne.
Reeboki jakieś fabrycznie najwyraźniej są źle zaprojektowane, bo nie tylko na YT każdy mówi, że max po roku z boku buta siateczka na zgięciu się rozwala.
U Adidasa to modny model to jakiś terrex, opinie bardzo różne, chwalą lub częściowo narzekają, jakość wg różnych ludzi różna.

No to patrzę na Salomony, są drogie i opinie tu mają ciężkie w interpretacji, bo niektórzy bardzo chwalą, a inni bardzo negatywnie wypowiadają się o marce i część z tych osób podaje kilka innych marek, rzekomo lepszych jakościowo. Część ludzi mówi o salomonach miejskich, że to cienkie szmaty i ze sprawiają wrażenie butów z kraju trzeciego świata, chociaż chwalą podeszwę, jej bieżnik jako świetna przyczepność.

A Wy macie jakieś zdanie, doświadczenie?
  • 1
  • Odpowiedz
@Hamza obecnie używam Salomon X raise gtx i jestem mega zadowolony. Rok użytkowania spacery z psem, lekkie szlaki, leśne ścieżki i zero wad póki co. Nie przemakają, stopa się nie poci, wygodne. Nawet jakby się już zaczęły rozpadać to i tak miło bym je wspominał. Kupiłbym ponownie. Ja zapłaciłem 250pln więc w mojej ocenie spoko cena i w takiej kategorii je oceniam. Miałem wcześniej THF i po pół roku siatka się
  • Odpowiedz