Wpis z mikrobloga

  • 398
To w sumie zabawne jak koncepcja koalicji jest dla partyjnych dziennikarzy abstrakcyjnym pojęciem. Bo przecież najlepiej gdy rządzi jedna, słuszna partia.
  • Odpowiedz
  • 402
@jaqqu7: Oszukaliby jakby się sprzedali pisowskim szmatom. Nie znam nikogo, kto by głosował na 3D (czyli pośrednio na PSL) z myślą o koalicji z PiSem. Zwłaszcza, że długo przed wyborami było wiadomo, że zarówno PSL jak i Hołownia chce współpracować z KO. W tym samym czasie PiS szczuł w najlepsze w TVP, oczerniając całą opozycję, łącznie z PSL, a teraz wielkie zdziwienie, że nawet nikt nie chciał z nimi rozmawiać
  • Odpowiedz
Oszukaliby jakby się sprzedali pisowskim szmatom. Nie znam nikogo, kto by głosował na 3D (czyli pośrednio na PSL) z myślą o koalicji z PiSem. Zwłaszcza, że długo przed wyborami było wiadomo, że zarówno PSL jak i Hołownia chce współpracować z KO. W tym samym czasie PiS szczuł w najlepsze w TVP, oczerniając całą opozycję, łącznie z PSL, a teraz wielkie zdziwienie, że nawet nikt nie chciał z nimi rozmawiać po wyborach.


@
  • Odpowiedz
  • 18
@mlodygustaw sam zagłosowałem na 3D z takim podejściem, bo wysoki wynik 3D w ostatecznym rozrachunki był na rękę całemu łącznemu elektoratowi opozycji. Zwłaszcza biorąc pod uwagę, że ich próg wejścia był o wiele wyższy i po prostu musieli przekroczyć te 8 proc, bo inną alternatywą znowu by była pisowska większość w Sejmie.
  • Odpowiedz
@jaqqu7: takiego wała, głosowałem na 3 drogę, nie dlatego bo mi się podoba ich program, tylko dlatego, żeby weszli do sejmu i weszli w koalicję z Tuskiem
  • Odpowiedz