Wpis z mikrobloga

Pogralbym w coś przy czym będę się czuł cały czas zaszczuty i w strachu. Coś jak Tlou, FEAR, The Suffering czy Dead space. DS remake - coś się istotnego zmieniło? Czy tylko nowe tekstury? Zagrałbym wsm bo ds3 nie przeszedłem w koncu. Czy polecicie może coś innego? God of war jakoś mi chyba nie podeszło #gry #pcmasterrace
  • 26
@Itslilianka polecam przed zagraniem w AW2 chociaż obejrzeć/przeczytać historie z AW1, American Nightmare I Control. Gra nadal będzie ok bez nich ale fabuła nabiera dużo większego sensu bo jest zawiła
@Itslilianka: AW1 jest innym gatunkiem gry. Mnie męczył action combat typu poświeć latarką/strzelaj.

Alany oba, Control, Max Payne i inne gry Remedy należą do jednego uniwersum i to widać. Skrót fabuły z AW1 jest IMO dosyć. Ale jak nie ograłeś Control to stracisz. Control i AW2 należy rozpatrywać wspólnie, są ważne postacie, wątki i nawet kadry i styl artystyczny kontynuowane w AW2.
@Itslilianka najpierw Alan wake I dodatki. Potem American Nightmare ale to możesz skipnac i przeczytać tylko, ja tak zrobilem. Potem obowiązkowo Control i dlc. Potem AW2
@HaPPe a to git. to americano nightmare z 2012. Jak rozumiem to była osobna gra i remastera nie będzie? Zobaczę czy będzie mi się chciało grać w tego starociami najwyżej przeczytam streszczenie