Wpis z mikrobloga

@zenon_z_chorzowa1:

kiedy widzę komentarz o jakimś iq


Ale to nie moja wina że widzisz "komentarz o jakimś iq"i jeszcze na niego odpowiadasz, nie wiedząc o tym że "koszykarskie IQ" to w każdym języku świata taki idiom, który funkcjonuje na tyle, że pisze się o tym książki. I tak, maksymalizacja prawdopodobieństwa zysku (bo na tym koniec końców ta gra polega) przez totalnie nieszablonowe zagranie (widzę coś takiego pierwszy raz w życiu a
cultofluna - @zenonzchorzowa1: 
kiedy widzę komentarz o jakimś iq

Ale to nie moja wi...

źródło: Firefox_Screenshot_2023-11-05T19-11-06.681Z

Pobierz
@cult_of_luna:ja nie piszę o iq, ja piszę o 9000 iq. To pewna różnica. Bo żadna książka nie pisze o 9000 iq koszykarza. 9000iq kojarzy się tylko z gimbo filmami na YouTube bo ktoś w CSGO se kliknął w dobrym momencie i trafił headshoTa. A to raczej z iq ma 0 wspólnego.
Najczęściej adresaci i odbiorcy tego typu sloganów mają 0 iq ;)
Najczęściej adresaci i odbiorcy tego typu sloganów mają 0 iq ;)


@zenon_z_chorzowa1: oceniasz ludzi po tym że napisali 9000 iq, a nie "wysoka koszykarska inteligencja"? ty to musisz być gość, #!$%@? no nieprzeciętny #!$%@?. Żegnam erudyto, nie zawracaj mi głowy pseudointelgenckim #!$%@?. O czystość języka dbam pisząc tu i ówdzie hobbystycznie i zawodowo podpisując się nazwiskiem. Tu nie muszę ( ͡° ͜ʖ ͡°)
@QbxGamerHD: @zenon_z_chorzowa1 w ogóle #!$%@? tego portalu sięga zenitu - tu każde jedno zdanie musi być contestowane, 95% komentarzy na tym portalu od takich mistrzów jak jeden z drugim wykopkiem jest po to żeby pokazać że komentujący jest lepszy/mądrzejszy/ładniejszy od kogoś innego.

Wrzuciłem sobie gifa bo akcja unikatowa, z dupy napisałem o jakimś IQ, bez większej myśli przewodniej, ani wzoru na to IQ 9000 nie podałem i nie udowodniłem że tyle
@cult_of_luna: Groszku bo widzę że się odpaliłeś. Uspokój konie swojego umysłu.

Dla mnie możesz pisać bzdury. Ale pozwól że jak widzę bzdury w stylu, „fakt autentyczny”, „mordo”, „iq900” mogę sobie Ciebie przepisać do tej grupy która się tak zachowuje. Jeśli masz ochotę zachowywać się jak YouTuber który pieprzy kociołku to to rób! W jaki sposób moje zdanie na ten temat ma to zmieniać.

Odpaliłeś się i oceniłeś cały portal na podstawie
@zenon_z_chorzowa1:

oceniłeś cały portal


nie cały, tylko 95%* komentarzy i napisałem to na podstawie obserwacji trochę dłuższej niż dzisiejszy wieczór, nie jesteś wyjątkiem

Ale pozwól że jak widzę takiego ciebie mordo, dyskutującego o treści tylko jak wydaje ci się że masz coś mądrego do napisania i dyskutującego o formie kiedy nie masz nic mądrzejszego do powiedzenia o treści, to mogę sobie ciebie generalizować jak mi się podoba :)

PS. "odpaliłeś" xD