Wpis z mikrobloga

@GratisLPG: Przecież jest zupełnie odwrotnie to laski psychicznie dojrzewają później...
Facet bierze młodszą bo po prostu jest zwykle młodsza i ładniejsza.
  • Odpowiedz
@GratisLPG Ale nie skrytykuje 40 czy 50-latków spotykających się z takimi laskami bo zwykle intratny interes jest dla takich lasek ( chociaż i tak to nie jej interes). Krytyka dotyczy 24-latków gdzie z 16-latką serio mogą sie w sobie zabujać. I oczywiście konieczne wypaczenie definicji groomingu bo ten jako definiowany normalnie (czyli dotyczący dzieci) też stygmatyzuje pewne nowoczesne grupy społeczne.
  • Odpowiedz
@Bad_Wolf: wątpię żeby autor "Zuzia" to była stara baba
A grooming to fakt że niekktorzy faceci mają skłonności pedofilskie
Ja sama byłam ofiarą groomera jak byłam młodsza miałam faceta 7 lat starszego i mi rył psychikę (chciałam przez niego umrzeć )
Gdyby moja córka chciała być z 7 lat starszym i do tego mało ogarniętym to bym kupiła wiatrówkę i strzeliła w niego
Żaden normalny facet nie interesuje się dzieckiem tylko
  • Odpowiedz
@CheSlaw: 24 latek i 16 latka to patologia
Ja popełniłam jako dzieciak ten błąd i byłam ze starszym , wyladowalam przez niego u psychiatry z myślami samobójczymi
Tacy faceci mają zwykle skłonności pedofilskie i szukają latwej ofiary
  • Odpowiedz
@LamajHarma: a zwiazek to jest dyskysja okswordzka? XD ze swoja dziewczyna 80% czasu upeawiam seks albo gadam o popkulturze itd. to samo moglbym robic z 16 latka, a jestem po 30 xD
Juz pomijam fakt, ze w duzym miescie typowa 16 latka i 24 latek robia to samo - imprezuja
  • Odpowiedz
@GratisLPG: Powiem tak, 24-letni dorosły facet, spotykający się z 16-latką jest nawet nie tyle pedofilem, co intelektualnym debilem XD
16 lat to wiek największej sieczki w bani. Jaranie się tym, że na wagarach palisz szlugi i pijesz wódę gdzieś między blokami. Do tego bunt wobec rodziców, szkoły i puszczanie z głośnika jakiegoś bieda rapu na cały regulator idąc przez galerię handlową xD

O czym 24-letni facet na jakimś poziomie, który właśnie
  • Odpowiedz
ze swoja dziewczyna 80% czasu upeawiam seks albo gadam o popkulturze itd. to samo moglbym robic z 16 latka, a jestem po 30 xD


@T0pi5: No ale sam fakt, że ty i twoja dziewczyna reprezentujecie bardzo niski poziom intelektualny i wpasowalibyście się w środowisku 16-latków nie zmienia tego, że większość ludzi mających 25-30 lat jest już na nieco innym etapie rozwoju, niż Zuzia z 2b w LO XD

Przypominam, że w
  • Odpowiedz