Wpis z mikrobloga

Jak ktoś się zastanawia skąd budda hajs to jeżeli chodzi o początek to nie wiem ale typ 4 lata temu jeździł jeszcze jako kierowca ubera.
Natomiast nie trzeba być orłem, aby podliczyć ile zarobił na ostatnich loteriach. Dokładne wyliczenia były na wykopie podczas losowania (ilość wpadanych losów na sekundę podczas live - wychodziło coś okołó 300tys zł/godz).
Sumując te losy, koszty itd wychodziło, że przy losowaniu tego BMW M5CS Budda zarobił na czysto około 7 milionów złotych.
Dolicz do tego pozostałe loterie w tym firmowana przez niego loteria na GTR.
Każdy kto ma pojęcie o budownictwie widzi z jakim rozmachem jest budowana siedziba jego kanału, jest to spokojnie około 5 milionów złotych (bez działki) na samą budowle.
Dolicz kolekcję aut o wartości od 300-500 tys za jakieś Mitsubishi do około 2.5-3 miliony za tego nowego RR.
Aut ma z 10 w kolekcji.
Hajsy są kosmiczne, ale chłop się nie #!$%@? w tańcu. Co/kto za tym wszystkim stało - nie wiem. Może ten Jose Kolekcjoner i Pruszków. Ale teraz obecnie chłop jest sam rentowny na siebie i wydaje mi się, że przy nowej loterii to cała ta maszyna jedna nie wystarczy na losy bo Mateusze z Brighton będą kupowały ebooki jak #!$%@?.

Budde można lubić lub nie, ale trzeba oddaać, że youtube #!$%@? swoimi materiałami w większości (choć ten ostatni o RR z Anglii był #!$%@?, Top Gear wannabe i HUE HUE EJ ROLLS ROYCE NAS ZBANUJE BO ZMIENILISMY LOGO HUE HUE EJ WIDZIALES WYSZEDL OCHORNIARZ Z BUDYNKU RR ALE MIAL MINE NA NASZA FURE HUE HUE).
Widownia z technikum mechanicznego pewnie zajarana, jego odcinki lecą na lekcjach xD

#budda #buddatv #famemma
dddobranoc - Jak ktoś się zastanawia skąd budda hajs to jeżeli chodzi o początek to n...

źródło: gf-RZeT-gwu5-eJQd_ile-w-minute-zarabia-budda-wyliczona-kwota-zwali-was-z-nog-1920x1080-nocrop

Pobierz
  • 34
  • Odpowiedz
@dddobranoc: Tak jak pisałem przed chwilą pod jakimś innym wpisem: może jako twórca faktycznie sam do tego doszedł i pomimo pieczenia w dupie można mu gratulować, tak nic bardziej mnie nie #!$%@?, jak przy każdym filmie mówi, że robi coś NAJLEPSZEGO NA POLSKIM YT, CZEGOŚ, CZEGO NIE BYŁO, JAKO JEDYNY.. ITP ITD. #!$%@?ąca narracja wszystko psuje.
  • Odpowiedz
  • 73
@dddobranoc za sam fakt jak startował w życiu, że stary był bezdomnym pijakiem a matka kazała mu #!$%@? z chałupy i leciał na zmywaku w Anglii w wieku już 16 lat życzę mu jak najlepiej mimo że to nie mój kontent. Niech się dorabia "kobla" a cebulakom niech pęka dupa "hehe słup"
  • Odpowiedz
  • 7
@dddobranoc nie da sie go oglsdac bedac dorosłym uksztaltowanym czlowiekiem
Totalny bezbek wymusza smiech jak dubiel
I ciagle proboie manipulowac odbiorca "kuuuuup los kuuup rbook" dzieci sie lapia
Dla mnie on jest jak przekupa na rynku
  • Odpowiedz
@dddobranoc: budda nie ma hajsu na te samochody. Samochody są kupowane przez bogaczy i budda ma zlecenie na ich ulepszenie(także za hajs tych bogaczy). Przy okazji dostaje pozwolenie na nagranie filmiku na yt w ramach części wynagrodzenia. Nie twierdzę, że budda bieduje, bo co to to nie, ale nie róbmy z niego kogoś kogo stać co chwilę na nowe auto za setki tysięcy xD
  • Odpowiedz
@dddobranoc nie rozumiem w ogole jego „fenomenu“. Kilka razy mi go wcisnelo, bo cos tam czasami kanalow motoryzacyjnych lizne i no nie wiem. Lazenie dookola i opowiadanie co robi zatrudniona firma. Podobnie z ramem dla fame. Kazdy czlowiek z nadwyzka na koncie moze sobie kupic bezsensownego pickupa i dac do obszycia z wstawkami „1of1 by wpisz swoje imie“. Ale skoro innych cieszy tego ogladanie to nie dziwie sie, ze dalej takie cos
  • Odpowiedz
@KoninaBeZiomeczka: Przecież Illegal i on nie działają już razem od roku XD A Ty dalej ciągniesz narrację, że wynajmuje od nich. Zwłaszcza, że żadne z tych aut co posiada to nawet nie było w stajni Illegala XDDD Powiedzieć Tobie, że coś jest czarne to powiesz, że ktoś powinien iść do okulisty. Aż tak Cię dupa boli, że go stać na te fury czy jak?
  • Odpowiedz