Wpis z mikrobloga

szukam jakichs fajnych gierek do pogrania, z tym że jestem giga słaba w gierki ( ͡° ʖ̯ ͡°) bardzo podobał mi sie firewatch bo tam czilerka i w ogóle, a jak mam jakieś misje na czas albo ktoś mnie goni to sie stresuje XD w csa lubie czasem pograc ale wiadomo, slaba jestem, cities skylines mi sie szybko znudziło, detroit become human mi się też bardzo podoboało!! Macie coś do polecenia? ( ͡° ʖ̯ ͡°) #gry #grykomputerowe #steam
  • 14
@laventel: Oj sporo tego.... Hogwarts Legacy, Stray, Horizon Zero Dawn i Horizon Forbidden West, Ghost of Tsushima, Ori and the Blind Forest i Ori and the Will of the Wisps (chociaż tu trochę gonitw jest), Subnautica, Frostpunk, Hellblade: Senua's Sacrifice, What Remains of Edith Finch, Portale a jak masz z kim zagraćto koniecznie It takes two
@laventel: Batman i druga część Batman: Enemy Within od Telltale powinny być spoko, moja siostra, która gra tylko w lola i simsy, w to grała i jej się podobało zwłaszcza, że mogliśmy sobie porównywać wybory jakie zrobiliśmy. Life is Strange ma pierwszy sezon za darmo na steamie to możesz zobaczyć bez płacenia, ale mogą ci nie podpaść główne postaci, bo moją siorkę w sumie irytowały xD
@laventel: z trochę innych to chillowa logiczna i bardzo ładna seria Machinarium, Samorost.

Hellblade Senua wyżej polecana to jedna z najbardziej wartościowych i wgniatających w fotel gier, jakich kiedykolwiek doświadczyłem - koniecznie do grania w słuchawkach. To jak ona jest zrobiona, to jakiś wyższy kosmos, ale ma elementy walki i ucieczek, gdzie trzeba trochę więcej dać od siebie i czasem trzeba powtórzyć parę razy, więc nie wiem, czy spełnia kryteria. Mimo