Wpis z mikrobloga

Mirki muszę się wyżalić. Wczoraj przyjechałem do domu rodzinnego gdzie razem z rodzicami i starszym bratem mieliśmy świętować moje 26 urodziny, wiadomo jakaś kolacja plus flaszka, przy okazji po prostu się spotkać jak kiedyś pogadać, tym bardziej, że mój brat mieszka daleko ma swoją rodzinę i rzadko odwiedza rodziców. Ja też pracuje w innym mieście ale tak średnio 2 razy w miesiącu na weekend do nich zajadę. No i już jest wszystko bardzo fajnie, mamy zacząć siadać do kolacji, ale zaczęła gotować się woda w piecu (podłożyłem za dużo drewna). U mnie w domu 6 lat temu tata na nie do końca wyremontowanym poddaszu, które przez większość istnienia domu postawił beczkę do której ta woda się zbiera. No i okazało się że ta beczka była pełna i woda zaczęła cieknąć przez sufit więc tata z pretensjami do mnie powiedział "ile nakładłeś do tego pieca?!" Na co ja mu odpowiedziałem "o #!$%@? Ci chodzi?!" Wiem, że nie powinienem się tak odzywać, ale to co stało się później przeszło moje oczekiwania, zaczął mnie wyzywać jak nikt nigdy w życiu mnie nie wyzywał, robił to z 10 minut, mówił o całkowitym braku szacunku itd, dodatkowo życzył mi w te urodziny żeby moje przyszłe dzieci zachowywały się w stosunku do mnie jak ją do niego teraz. On sam wielokrotnie odzywał się do mnie czy do mojego brata w bardzo podobnym tonie. Moja mama wzięła stronę taty, brat sie w to nie angażował. Przeprosiłem go, bo faktycznie nie powinienem się tak odzywać do rodzica. Chciałem jechać do miasta w którym mieszkam na codzień ale nie miałem jak wyjechać bo samochód brata zastawił mój na podjeździe i jak tata się dowiedział że chce jechać to dalej mnie obrażał że jestem głupi i mam zostać. Zostałem bo mama prosiła, plus brat przyjechał dla mnie, jednak atmosfera była grobowa pomimo próby jej rozładowania przez mamę i brata. Czuję się źle, dalej się nie odzywamy. Mam teraz wolne do poniedziałku i chciałem ten czas po prostu spędzić tutaj. Nie wiem co robić, co wy sądzicie na ten temat? #zalesie #polskiedomy
  • 4
18+

Zawiera treści 18+

Ta treść została oznaczona jako materiał kontrowersyjny lub dla dorosłych.