Wpis z mikrobloga

Co Mirki sądzą o Ender 3 V3 SE? Wszędzie w reckach na YT zachwalana, promka na Cafago obecnie też dość fajna. Miałem kiedyś drukarkę 3D ale z braku czasu więcej stała niż drukowała ;). Teraz z racji zmiany pracy mam wolne popołudnia i weekendy to bym sobie coś podrukował (pewnie jakieś pierdoły jak pojemniki na baterie, uchwyt na narzędzia do garażu czy zabawki dla dwójki synów). #ender3 #druk3d
  • 17
@sorek: cenowo też ich biją na głowę ;). Ja szukam czegoś w granicach 7-8 stówek. Wiem, że wiąże się to z pewnymi ograniczeniami i grzebaniem ale jestem świadomy tych wad.
Wszędzie w reckach na YT zachwalana,


@maciejka64: to tylko oznacza, że te recenzje są gównowartym marketingiem sieciowym, a nie rzeczywistą opinią kogoś kto porównał więcej sprzętu.
@maciejka64: trochę z opóźnieniem, ale postaram się rzeczowo odpowiedzieć zamiast zachwalania Bambulaba :D
Też szukałem drukarki w ostatnich dniach własnie w budżecie 600-700zł.
Doświadczenie mam, w najlepszym szczytowym momencie miałem 8 drukarek jednocześnie - fakt, że w tym samym przedziale, ale jednak miałem (4x Ender 3 V1 i 4x Artillery Genius_

Oczywiście, że bambulab A1 mini to dobry wybór - ale mimo, że jest to ich najtańsza drukarka, to nadal 2x
@maciejka64: są jeszcze gdzieś po innych sklepach chyba, drożej trochę niż był, na pepperku w sierpniu był za bodajże niecałe 6 stówek.
Ja go brałem pod uwagę bo fajny, kompaktowy (nie zależy mi na gabarytach) i wszystko na prowadnicach liniowych. No i oczywiście direct.
Ale do niego żeby był kozak trzeba by dołożyć 3D Touch i jakąś naklejkę magnetyczną z PEI.

No i szybkością i tak e3 v3 se wygrywa
@maciejka64: teraz jest kupon na cafago na 740zl - lepiej raczej nie będzie bo cena wyjściowa to 200 dolarów.
Na blackfriday zakładam że lepiej jak 7 stów nie będzie, tym bardziej że to nowy model.
Kod to: PL7130 (dziś używałem). Do tego masz 1kg filamentu losowego koloru.
@RianesS: Endera nadal nie zamówiłem. Myślałem, że wleci coś na 11.11 ale cisza. Ale za to na Anycubic Kobra 2 Neo wjechała ciekawa promocja. Finalnie się robi za 516 złotych. No i mam zagwozdkę.
@maciejka64: no to za 516 może i bym ryzykował. W sensie no ja zamówiłem tego Endera i jestem zadowolony, 700 z cashbackiem no i 1kg filamentu całkiem dobrego który jakby chcieć kupić
To z 80 zeta. Ta kobra 2 neo nie jest głupia na papierze, jedynie opinie widziałem że krzywe stoły, wywala randomowo i ogólnie nigdy anycubic… no ciężko, też nie wiedziałbym co zrobić :D