Wpis z mikrobloga

@SzycheU

No właśnie coś jakby było u góry ale z tyłu za jajkiem, ciężko to w ogóle wyczuć.


Z której strony to akurat bez większego znaczenia.

Zaczynało pobolewać z tego co pamiętam jakoś już w 2018-19.


To już długo hodowane. Jeśli tak to tzw. nienasieniak, gdyż nasieniaki szybko rosną.

Nie chcę sam sobie robić diagnozy w domu albo na podstawie internetu


Wiadomo, dobrze że idziesz do lekarza. Daj znać jaka diagnoza gdy
@SzycheU: jak boli i nie puchnie to z bardzo dużym prawdopodobieństwem żylaki lub po prostu cię jajcur #!$%@?

Rak jajka sprawia ból prawie zawsze dopiero przy przerzutach. Uwierz mi na słowo, że wiem co mnie wtedy bolało. ( ͡ ͜ʖ ͡)
@SzycheU a jest twarde w dotyku?

Ja w maju wymacałem sobie raka, usunęli prawe jajko. Na szczęście nie było przerzutów, ale jestem pod ścisłą kontrolą na najbliższe lata.

Test ciążowy to prawda, ale nie zupełnie, nie każdy rak jądra objawia się podwyższonym hormonem beta-HCG, ktory wykrywa test ciążowy.
U mnie akurat było produkowane beta-HCG i po zrobieniu testu ciążowego wynik był dodatni, a kolejnego dnia USG to potwierdziło.
@SzycheU: znam się na urologii, mogę pomóc. Jeśli Twój fiut jest fioletowo żółty, jaja zeschnięte i zaropiałe, smród z żołędzia zgnilizną, a z fiuta cieknie gęsta, brązowa maź, to znaczy, że jesteś chory.
@SzycheU: powodzenia Mireczku. W pewnym momencie zaczeło mnie też randomowo jajo boleć. Na badaniu nic nie wyszło i samo przeszło po jakims czasie. Ale wiedza, ze to nic powaznego wiele daje
@SzycheU: ja byłem jakiś miesiąc temu bo boli mnie prawe jadro. Uczucie jakby cały czas ktoś mi je delikatnie ugniatał. Generalnie moja pierwsza wizyta u urologa - trochę się stresowałem samego badania - ze jakiś typ będzie sobie oglądał i dotykał moje przyrodzenie ???? diagnoza - początek przepukliny pachwinowej która uciska na nerw od jądra i dlatego takie uczucie. Jądra zdrowe , nerki i pęcherz oraz prostata Ok. Z jednej strony
@SzycheU: Będzie dobrze, Miras. Mnie też pobolewa od kilku lat, tylko że lewe. Zaczęło się od wymacania przy jaju guzka (), na szczęście okazało się, że to tylko torbiel. Obecnie doszły jeszcze żylaki powrózka nasiennego 2 stopnia, co też nie poprawia stanu bolesności jaja. Ale ogółem nie jest źle, lekarka twierdzi, że póki mocno nie przeszkadza, to lepiej tego nie ruszać chirurgicznie.
Za tydzień idę do urologa sprawdzić czemu mnie jajo boli.

Uznałem, że wykopkom ta wiedza będzie niezbędna.


@SzycheU: Z miną "po #!$%@? tutaj przylazł" powie Ci, że nic nie widzi i nie ma co boleć, 250zł proszę.
  • 0
@drakan8: No właśnie kumpla mam, którego nic nie bolało ale poszedł się prewencyjnie zbadać i cyk jajo do wycięcia oraz gratis przerzuty na płuco xD
Podstępne gówno