Wpis z mikrobloga

Ta gra powinna wyglądać na samym starcie w grudniu 2020 roku tak jak wygląda teraz po patchu 2.0 i od tego powinni zaczynać łatanie tej gry. Wydali produkt na generacji, którą i tak musieli porzucić bo od samego początku ich wizja gry przekraczała możliwości tego sprzętu. Później żeby ratować twarz musieli wydać kupę szmalu żeby "naprawić" to co wypuścili i stracili też przynajmniej rok na naprawę wersji na starą generację porzucając tym samym pomysł multiplayera, który dobrze zaprojektowany przyniósłby im bardzo duże pieniądze na wzór gta online. I tego pewnie najbardziej żałują.

Gra jest świetna, dialogi, świat, postacie ale te problemy na starcie, mało żyjące miasto, ograniczone AI spowodowały, że pierwsza część nie osiągnęła sukcesu jakiego pewnie sami oczekiwali na etapie produkcji. Jest dobrze, ale gdyby wszystko poszło tak jak planowali i byłby fajnie zrobiony tryb online to gra byłaby bardzo dobrym konkurentem dla gta online. No ale nie można mieć widocznie od razu wszystkiego. W kolejnej części na pewno wyciągną lekcję z tej premiery i nie powinni popełnić tych samych błędów, ale żeby to sprawdzić to poczekamy pewnie do najwcześniej 2027/28 aż Orion będzie gotowy. #cyberpunk2077 #cyberpunk #cdprojektred #ps5
  • 7
ale gdyby wszystko poszło tak jak planowali i byłby fajnie zrobiony tryb online to gra byłaby bardzo dobrym konkurentem dla gta online


@iksboks: gdyby babcia miała wąsy to by była dziadkiem
przecież to marketingowcy bujali w obłokach i bez konsultacji #!$%@? o online
Podkreślali jak ta gra ma dogonić technologicznie RDR2- do dzisiaj z tego kisne. We Wrocławiu jak zobaczyli z czym maja do czynienia to xD Krótko po tym anulowali
@iksboks: zgadzam sie, gram teraz w wersje 2.02 na series x i mam wrazenie jakbym gral w jakas wersje beta, która ma dostać day 1 patcha xd dalej jest sporo irytujacych drobnych bugów, tekstury i obiekty doladowuja sie tuz przed autem, nawet achievementy sa zbugowane - z dupy odblokowalo mi achieka, ktory nie mial nic wspolnego z akcja jaka dziala sie na ekranie
@iksboks
@Eugeniusz_Zua: Właśnie jestem świeżo po ukończeniu.
Glitchy to mam wrażenie, że jest więcej niż, gdy grałem chwilę po premierze. Ciągle ktoś pije niewidzialnego drinka, samochód pojawia się w powietrzu, animacja się nie odpala lub coś nie ładuje np. tekstura mostu i jadę w powietrzu.
Tego jest po prostu bardzo dużo.

Bugów nadal cała masa np. drzwi się nie chcą otworzyć, skrypt się nie załadował, przejechał mnie mój własny rozmówca od
lojawyk - @iksboks
@Eugeniusz_Zua: Właśnie jestem świeżo po ukończeniu. 
Glitchy to m...

źródło: photomode_30102023_163131

Pobierz