Wpis z mikrobloga

wkurzony jestem na NRS, dla mnie mk1 to mega flop a teraz jeszcze ta chamska monetyzacja
Namco dzisiaj wypuściło zwiastun nowej postaci w franczyznie aka viktor i okazało sie że to jakiś unga bunga dziad z spluwa i cyber mieczem xd
FGC miało jeść dobrze w tym roku, ostał IMO tylko SF6 który jest genialny
#ps5 #gry #fgc
aleroc - wkurzony jestem na NRS, dla mnie mk1 to mega flop a teraz jeszcze ta chamska...
  • 12
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@yuck zastąpienie krypty inwazja, słabiutki balans, chamska monetyzacja to z nowości xd
poza tym nadal słaby gameplay, nwm czemu wgl usunęli perfect parry i opcje przy wake upie
  • Odpowiedz
@aleroc: Ja już przy poprzednim Mk się zraziłem. Jak gra w pełnej cenie jest napchana po brzegi mikropłatnościami, to choćby była całkiem niezła, to warto ją olać.
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@sm_m znaczy się ja nie mam problemu jak bijatyki karzą płacić za dodatkowe postacie, chociaż fajnie by było jakby można było ich używać za darmo w treningu a to niestety nie jest takie oczywiste xd

ale #!$%@? płatne fatality? to przeginka
w każdym razie z mk mam taki problem ze po 200 godzinach z 11 czułem że rozwiązałem te grę i każdy mecz był taki sam, oczywiście daleko w #!$%@? mi było
  • Odpowiedz
@aleroc: Mi się nie podoba, że potem w menu masz puste pola i wrażenie że posiadasz wybrakowaną grę. Rozumiem jakby zrobili dodatkową historię czy tryb kariery, ale postacie mogłyby być za free, albo mogłoby nie być nowych wcale. Mogliby skupić się na nowej grze. Do np. Gran Turismo cyklicznie dodają nowe auta i tory za free.
  • Odpowiedz
via Android
  • 1
@sm_m rozumiem troszku ale mnie to nie boli bo jak grasz to i tak raczej zostajesz przy jednej postaci

jedyne co mi się nie podoba to że przy jakiejs nowej postaci musisz się uczyć ich dziwactw na "żywo" a nie na spokojnie w treningu
  • Odpowiedz
  • 0
@Mirkoncjusz heh, oni go kompletnie usunęli
teraz masz coś na styl gry planszowej z #!$%@? modyfikacjami walk w stylu przeciwnik ma armor albo ekran staje się czarny na kilka sekund xd
also krypt!!! ;D
  • Odpowiedz
@aleroc: mi jako casual player bijatyk w ogole nie podoba się krypta w mk11, chce zaplacic za gre i miec wszystko dostepne, a nie pierniczyc sie z jakimis monetami i potem wez otwieraj skrzynki gdzie ci wypadaja jakies concept arty ktorego #nikogo nie obchodza. Dlatego kupuje wersje tylko ultimate na jakiejś przecenie bo inaczej to szkoda hajsu, no ale ja nie gram przez multi więc mi nie zależy na kupnie zaraz
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Marcines mi tam lepiej skiny pasują jak trzeba na nie zapracować :D poza tym w 11 nie trzeba było za wiele grindowac żeby ja wyczyścić poza chyba takimi pierdołami jak zrobienie x fatality dana postacia

w każdym razie dla mnie, sama krypta to było oderwanie od zwykłego gameplayu i pozwoliła na chwilę odetchnąć
no i ja też jestem casualem gdzie mi do poważnego grania
  • Odpowiedz
@aleroc powiem szczerze, że oglądając zwiastuny #!$%@?ło mnie to, że chyba każda walka miała dodaktową, pomagającą postać, czego nie lubiłem w poprzedniej części. Faktycznie tak jest? Jak ogólnie gra w porównaniu do poprzedniej części?
  • Odpowiedz
via Android
  • 0
@Mirkoncjusz no tak, podczas każdej walki wybierasz drugoplanową postać aka "kameo"
funkcjonuje to jakie takie ubogie tag team bo tej drugiej postaci nie kontrolujesz w całości tylko masz do dyspozycji kilka specjalnych ruchów ograniczonych cooldownem, też nie jestem tego fanem wolę tradycyjne bijatyki ale to już kwestia gustu

ogólnie ta mechanika ubogaca trochę gameplay ale z perspektywy "immersji" mi osobiście nie pasuje

problem z mk1 mam taki że jak zagrasz w street
  • Odpowiedz