Wpis z mikrobloga

@micomak: co wy macie z tymoli antenami starlinka? Kilka tys terminali, potężny udział ( ͡° ͜ʖ ͡°)
To kropla w morzu kosztów starlinka dla Ukrainy była. Musk z własnej kieszeni dopłacił ponad 100mln a przy całym starlinku gdzie zostało wystrzelonych już kilkanaście tys satelit, r&D, obsłudze to w ogóle jakiś okruch.Wiecznie tu widzę jełopów piszących że to polska opłaciła starlink dla Ukrainy i Musk na tym
9ada66a7ca8bf7e3 - @micomak: co wy macie z tymoli antenami starlinka? Kilka tys termi...
  • Odpowiedz
@micomak: czego niby nie zrozumiałem? Kupiliśmy tylko kilkanaście tys terminali. To grosze gościu...
I jakiego #!$%@? abonamentu? Nigdy nie oplacalosmy żadnego abonamentu. Kupiliśmy tylko odrobine terminali.

Czy wy zużywanie całe zasoby mózgu na obsługę oddechu że nie wystarcza na minimalne myślenie?

Konstelacja Starlink to obecnie większość działających satelitów ludzkości. Polska zasponsorowała kilka terminali i według ciebie to jakiś udział w koszcie starlinka? Typie, Polandia nie ma własnego
  • Odpowiedz
@9ada66a7ca8bf7e3 czytanie ze z rozumieniem widzę stanowi ci problem, więc ci podpowiem. nigdzie nie napisałem, że to dzięki temu, że zrobiliśmy zakupy ukrainie starlinkn stal się rentowny. był to przysłowiowy kamyczek. z takich kamyczków jednak została zbudowana ta potęga. odnośnie pozostałych rzeczy mam nadzieję, że odnajdziesz sam. w końcu konto jakoś założyłeś, więc jakieś min. iq zapewne posiadasz.
  • Odpowiedz
nigdzie nie napisałem, że to dzięki temu, że zrobiliśmy zakupy ukrainie starlinkn stal się rentowny


@micomak: ty jesteś upośledzony?

A gdzie ja stwierdziłem że ty napisałeś że to dzięki nam jest rentowny? Zacytuj...
  • Odpowiedz