Wpis z mikrobloga

Największa beka z #google i #youtube.
Kiedy pojawiły się pierwsze informacje (parę lat temu) o jakimś YouTube Premium, to myślałem, że super! Na pewno zrobią coś na zasadzie #apple One, gdzie za uwaga 50 zł miesięcznie (dla całej rodziny) masz Apple TV, 200 GB danych w Chmurze, Apple Arcade i Apple Music.
Aha, taki wuj. Google nawet nie stara się być konkurencją dla Apple, bo i tak jest monopolistą. 50 zł miesięcznie za SAM Youtube to kpina z konsumenta.
  • 6
50 zł miesięcznie za SAM Youtube to kpina z konsumenta.


@Jimp: plus yt music. To jednak robi różnicę, gdy słuchasz muzyki ze streamingu. Nie musisz wtedy osobno płacić za spotify.
Nie zmienia to faktu, że podwyżka tym co i tak płacą jako zemsta za porażkę z adblockiem czyli tych którzy nie płacili jest kuriozalna.
Muszę zrewidować ile faktycznie korzystam z YT i czy nie wrócić do spotifya
@BetonowePlacki: Wziąłem pod uwagę plany rodzinne - tj. 46,99 zł i zaokrągliłem do tych 50.
Co nie zmienia faktu, że 26 zł miesięcznie w planie indywidualnym za 2 usługi, to śmiech na sali.
@xqwzyts: Korzystam ze Spotify tylko dlatego, że Apple Music działa bardzo słabo na Windowsie czy systemie z AndroidTV. Gdyby nie to, też bym z niego zrezygnował.