Wpis z mikrobloga

@Tabasco666: To jest wyjątkowy aparat,pojechał teraz szukać jakiś grobów i zamków, żali sie na nienawiść wobec jego osoby, nie pojmuje jak można tak siać nienawiścią i mówi to gość, naczelny hejter YT który jest notorycznie zgłaszany za mowe nienawiści w stosunku do innych nacji, kobiet itd itd. Na grobach rodzinnych naturalnie nie był bo w Blizynie grasuje Piotrek i go wyjaśnia ludziom. Pojedzie w sobote z Elka kiedy brata nie będzie
@Tabasco666: no ale badzmy szczerzy ze soba. jak ktos oglada kanal barneja jakis czas, a pozniej przychodzi mu plakac: "barnej obiecales/ barnej mowiles ze zrobisz..." i jest zdziwiony i oburzony, ze nie zrobil, no to nie szkoda takich ludzi, bo przeciez wiadomo ze jak barnej mowi ze cos zrobi to praktycznie na pewno nie zrobi ¯\(ツ)/¯ barneja sie slucha dla rozrywki chlopeckowej, nie wolno niczego innego od niego oczekwiac
@Tabasco666: barneja trzeba akceptowac ze wszystkimi wadami i no... wadami, zalet tam ni ma :D ja tam lubie posluchac jego chlopeckowatosci, a wlasciwie jedyne co mnie u niego odpala to jak zaczyna sie madrowac na tematy gospodarcze. chlop ma zerowe pojecie o ekonomii a sprzedaje swoje madrosci jako prawdy objawione. kiedys zaproponowalem ze wysle mu podrecznik do podstaw ekonomii ale nie chcial ;/

edit. troche zmienilem zdanie. barnej ma jedna zalete-
@k-pow: Ja wolę lajty WSW, które co prawda okraszone są humorem nie najwyższych lotów, ale mnie to odpowiada. Jest prosto i na wesoło. U Barneja natomiast same smuty, mądrości i narzekanie. Bardzo ciężko się go oglada ostatnimi czasy. Mitomania i niezadowolenie z życia postępuje u niego z dnia na dzień. Depresji można dostać od tego jego biadolenia.