Wpis z mikrobloga

Jadę do Turcji na urlop, czy mogę bez przeszkód kupić (podkreślam - dla siebie) rzeczy na bazarach? Mam na myśli oczywiście podróbki?
Czy w przypadku kontroli na lotnisku mówić że kupiłem w sklepie czy co?

Nie chcę sie dodatkowo tym stresować na urlopie - proszę o informację.

#podroze #podrozujzwykopem #turcja #wakacje
  • 14
  • Odpowiedz
@lizakkk: kup oderwij metki i bajo. nikt nie udowodni ze tego nie przywiozłaś

swoją droga chyba taka pierdoła nigdy nie zastanawiałem się.

to nie ginące zwierzęta
  • Odpowiedz
@lizakkk Znajoma przyjechała z torebką i sukienką bez problemu, ale sukienkę miała na sobie, a torebkę w podręcznym i nawrzucała do niej rzeczy żeby wyglądała jak używana na co dzień. Wszystko zależy od tego ile chcesz kupić i co z tym robić.
  • Odpowiedz
@lizakkk: jeżeli lądujesz w Warszawie to bardzo uważaj z podróbkami. Od kilku lat po ulicach krąży policja modowa - sprawdza metki i bije tych, którzy chodzą w podróbkach.
  • Odpowiedz
@lizakkk: jeżeli to będzie parę sztuk i bez opakowania to żaden problem i naprawdę nikt się nie czepia ale jak będziesz mieć po parę sztuk takich samych to już mogą podciągnąć pod handel
  • Odpowiedz
@lizakkk: kup ile chcesz, dla spokoju oderwij metki. Ja problemu nie miałem nigdy, to że ludzie pytają o takie rzeczy to chyba efekt jakiejś miejskiej legendy
  • Odpowiedz
@lizakkk:

jest okazja kupić sobie coś ładnego w dobrej cenie


@lizakkk: To nie jest okazja. Te tureckie syfy są koszmarnej jakości. Wszelkie kurtki, czapki czy inne perfumy oraz zegarki. Chytry 2 razy traci. Ale powodzenia z Dolcce Gabpana i Piter Cardon.
  • Odpowiedz
@msr99: Byłem. Te wszelkie sklepy, nawet te ,,lepsze" to dziadostwo. Ekoskóra i plastik.

I turas wszystkich nabierał - przykładał ogień do kurtki na 2s i - NIE CHIŃSKIE NIE EKOSKÓRA TO SKORA PRAWDZIWA NAJLEPSZA NATURALNA PROMOCJA TYLKO DZIŚ

( ͡° ͜ʖ ͡°)
  • Odpowiedz