Wpis z mikrobloga

Na jakie wynagrodzenie mozna liczyć w Warszawskich korporacjach na stanowiskach entry-level?

Chodzi o stanowiska na ktorych wymagania to glownie znajomosc angielskiego, moze wyzsze wykształcenie, "analityczny umysł", a reszty sie można douczyć

#praca #warszawa #korposwiat #korpo
  • 11
  • Odpowiedz
  • 0
@essos od 3 do 5 tysięcy brutto zarabia zwykły korposczurek, nie ważne czy entry czy srentry, nie jesteś managerem to zarabiasz mniej więcej tyle.
  • Odpowiedz
  • 0
@essos założe się że z dodatkami i do tego po studiach, angażując się w pracę, jak tyle zarabiasz to dobrze, nie zmieniaj bo to co masz jest oferta powyżej średniej, a już szczególnie Kraków, powodzenia.
  • Odpowiedz
  • 0
@Njal: Bez dodatkow, z dodatkami za drugą zmiane to jakies 5,7 na ręke, tylko ze jest duzo chetnuch na drugą zmaine, weic wychodzi mniej wiecej meisiac na popoludnie, miesiac na rano. I angazuje sie tak ze mam jakies 2-2,5 godziny zawsze wolne w ciagu 8 ktore mam przerobic. Z tym ze robią redukcje na prpiekcie na ktorym pracuje i tym ktorym konczy sie umowa do konca grudnia, nie bedą rpzedluzac, wiec
  • Odpowiedz
U mnie w pracy najniższe wynagrodzenie to ok 6k netto, nikt mniej nie dostaje- na entry level, perfect angielski i dużo rozmow kwalifikacyjnych i testów. Co roku podwyżka, najmniejsza chyba 700-800zl jeśli się jakoś mega nie obijasz oczywiście, ale chyba wszyscy z którym pracuje dostali. Także jeśli masz możliwości to składaj cv do proctera w wwa- tylko nie fabryka na Targówku a biuro na Konstruktorskiej
  • Odpowiedz