Wpis z mikrobloga

@Uzytkownikportaluwypokpeel Tylko pytanie gdzie. Bo w największych miastach to masz dzięki temu ceny 16k za metr, więc za M2 zapłacisz z 650 tysięcy. Więc pewnie potrzebujesz ze 110k na wkład własny. Ale jak masz i się kwalifikujesz na ten kredyt to głupota jest nie brać teraz.
@Korax przecież są normalnie oferty w takim Gdańsku do 500k za trzy pokoje 53m i to nie jakieś super zadupie tylko gdzie normalnie dojazd do centrum zajmuje 20 minut wraz z dojściem na tramwaj
@Korax: @hwk1988 @dzikuZplasriku w każdym mieście są mieszkania za 10k/m2 lub mniej. Kredyt pod korek dla singla to ratka 2200, czy to dużo?

Jak już ktoś ma zarabiać minimalną, to po co zarabiać ją w Warszawie jak można w jakimś zadupiu/mieście powiatowym? Ceny w takiej częstochowie to 5500 za m2.

W Warszawie też da się kupić na obrzeżach mieszkania po 10k/m2 lub na wtórnym gdzieś bliżej do generalnego remontu.
@Yuri_Yslin: ja sie zlapalem, a start w doroslosc mialem gorszy, niz dziecko z domu dziecka, wiec to nie jest nic trudnego (25lvl). Nie jestem programistą, tylko pracuję w sprzedaży (zaczynałem jako aspołeczny introwertyk)

Młodzi adaptują się dobrze w trudnych pracach, jak i tych, które wymagają większego nakładu pracy (niż te 8h).

@Korax minimalna od przyszłego roku to 4300 brutto, osoby <26 r mają to na czysto, wystarczy status ucznia w jakimś