Wpis z mikrobloga

Ja tam jednego nie rozumie czemu policja zatrzymuje osoby które pisały z 40 letnim Alexem udajacym 13latke a np Michał Boxdel Baron pisał z 13 latka ze bedzie ja ruchał i chodzi po wolnosci i jeszcze ma w uj pozytywnych komentarzy na YT. Przeciez on w tej aferze jest zyrolem wiekszym niz Dubiel.
Tak samo jak Dubiel wiedział o kolegach pedofilach i wysyłała zdjecia dziewczynek.

A nagle k...a nagrywa filmy i wszyscy sie ciesza.

Jakis #!$%@? umysłowo chory moze isc siedziec za pisanie o sexie ze starym ujem a ten bogatszy może pisac z dzieckiem.

Nie dziwie sie ze Andrzej jebnał ten Fame jak usłyszał ze Boxdel ma wrócic. Albo budowanie marki albo kolesiostwo.

#famemma #boxdel #cloutmma #wardega #polskiyoutube
AH24N2 - Ja tam jednego nie rozumie  czemu policja zatrzymuje osoby  które pisały z 4...
  • 9
@AH24N2: no wlasnie podobno tych wszystkich zlapanych wypuszczają na wolnosc bo nie maja wystarczających dowodow a te cale ecpu to pic na wode i #!$%@? z tego wychodzi jedynie hajs na tym robią
@AH24N2: nie wiem czy to są policjanci czy jacyś koleszowie w ecpu udający policjantów, dwa gdzieś widziałem jakiś czas posta ecpu że tych "pedofilów" policja obejmuje nadzorem po prostu i puszcza wolno, a większość to jacyś niezbyt mądrzy pracownicy fizyczni ze wsi pracujący w okolicznych magazynach, Boxdel to kawał gada z grubym hajsem na koncie więc jeszcze on by wsadził to ecpu do więzienia nawet jakby nagrali że rucha jakąś 11
@AH24N2: poniewaz ecpu wzywa policje na miejsce zatrzymania obywatelskiego. Gdyby wardenga zrobil tak samo to baxton tez by zjechal na komende, zlozyl zeznania i poszedl do domu.
@AH24N2: ecpu to banda prymitywów, która stosuje najbardziej oczywiste metody złapania kogoś na pedofilii. Już tutaj ktoś sprawdzał jedną z ich akcji, gdzie szybko się ewakuowali a nawet pod koniec rozmowy ubliżali już nie jak dziecko a jak rasowy sebastian zza winkla.

Nie dość że łapią upośladów, którzy potem są wypuszczani to potem ci ludzie są i tak już rozwaleni bo ludzie ich widzieli w internecie i był chyba przypadki gdzie